Квітка Миру• 26 января в 20:38
Володарки тонкого волосся, діліться доглядом
Маю довге но тонке волосся, та жирний тип шкіри голови. Довго користувалась Шаума 7 трав та маскою Гарньєр фруктіс , дуже подобалось, но потім щось пішло не так і оезультат перестав подобатись. Наразі користуюсь Сойкой шампунь, маска еспертіко наче норм. Хочу спробувати щось новеньке
Пилосмок працює• 26 января в 20:40
Ответ дляПиши-пропало
Мои средства не в вашем бюджете
Та вже діліться ,може якось нашкребем🥲
Нічна ненажера• 26 января в 20:42
Ответ дляПиши-пропало
Мои средства не в вашем бюджете
Не головне мати, головне-написати
Своего не предлагать• 26 января в 20:46
Мені зайшов шампунь Матрікс оранжевий. А от інші їх продукти не зайшли.
До сих пір не можу знайти кондиціонер або бальзам і щось щоб не плуталось.
Єдине що більш менш зайшло ’відновлюючи й комплекс’ CHI сірий з червоною кришечкою.
Але об´єму не додає нічого з цього. Лише правильна укладка, але не надовго.
ЧукИГеки• 26 января в 20:50
Ответ дляПиши-пропало
Мои средства не в вашем бюджете
Какой полезный комментарий мммм
Муууумие• 26 января в 20:50
Краще недорогий проф, навіть наш.
Є італійські бренди, де літр профшампуню буде +/- масс в перерахунку.
В мене було випадіння волосся, тому користуюся червоним Віші (купую в дойпаку, дуже вигідно), бальзам для тонкого волосся Kaaral, в рожевій банці, беру літр, так вигідніше, з масок маю протеїнову L´ador, знову ж таки беру в великому об´ємі. Для украдки крем для волосся Tigi,на мейкапі на нього часто знижки бувають і його вистачає надовго.
Барвіночка• 26 января в 20:50
Уходовые средства ничего не сделают с тонкостью ваших волос. Только укладочные средства чисто визуально
Квітка Миру
• 26 января в 21:01
Ответ дляПиши-пропало
Мои средства не в вашем бюджете
Удалено администрацией...
Мішечок щастя• 26 января в 21:59
Мне зашла серия матрикс суперфуд зеленые бутылочки - шампунь, кодер и масло. Маска био райвел гидра.