Якщо приїхати в Португалію, отримати в міграційній дозвіл на проживання (більше 90 днів). Що дають ? Якусь довідку про прихисток ? Чи документ, з яким можна виїздити з країни ( по роботі ) скільки чекати цей документ по часу ? Фінансового забезпечення не потребуємо ніякого, але треба буде виїздити по Європі. Саме ця можливість- є?
В с выездом скорее нет, чем да. В страну вас пропустят, но если вы с этим документом будете продолжительное время в других странах, кроме Испании, могут возникнуть вопросы
Ні, не довго. На тиждень, наприклад в Австрію чи в Польшу, Німеччину, на літак треба сісти. Який документ дають на цей випадок. Щоб не отримати проблем в тій же Німеччині
Никакой, у вас есть информация про регистрацию в Португалии, вы можете легально находится на территории Португалии, на весь ЕС он не распространяется.