Пригощаю кашею• 28 января в 17:39

Знижений тиск

100/70 випила цитрамон, пройшло на пару годин і знову те саме. В день було не добре, ніби серце колотило, даже не знаю чого вирішила зміряти тиск, та добре що зміряла. А зараз голова ніби в тисках. Які таблетки приймаєте при такому тиску?
Украиночка• 28 января в 17:41
Это норм давление, у меня такое почти всегда. Ничего не принимаю
Мядуза аля моргонер• 28 января в 17:42
Це нормальний тиск. Голова болить не від тиску.
автор Пригощаю кашею • 28 января в 17:42
Ответ дляУкраиночка
Ну у кожного своя норма, у мене наприклад якщо хоч трішки нище 120 то вже сильна головна біль
Новорічна пальма• 28 января в 17:55
Цитрамон 2 пігулки, якщо болить голова. Якщо знижений, аж до тошноти, завжди пила 2 пігулки кофеїну і відпочивати.
Незламна Україна• 28 января в 18:03
Це нормальний тиск. Навіть якщо болить голова, то причина не в тиску. Спробуйте пропити магне в 6
Копуша• 28 января в 18:14
Люди, которые написали,что это нормальное давление, вы в курсе, что норма у каждого своя? Я при 100/70 пластом лежу.
ТайТаке• 28 января в 18:24
Ответ дляПригощаю кашею
У вас часто такое или пару последних дней?
ТайТаке• 28 января в 18:24
Ответ дляНезламна Україна
Это ненормальный
Незламна Україна• 28 января в 19:39
Ответ дляТайТаке
Это ненормальный
Це нормальний тиск. Робочий тиск у всіх різний. Але нормальний тиск, нормальний для всіх.
ТайТаке• 28 января в 19:45
Ответ дляНезламна Україна
Нет . От того что вы будете это повторять нормальным он не станет
Незламна Україна• 28 января в 19:47
Ответ дляТайТаке
Іпохондриків ніхто не відміняв.
ТайТаке• 28 января в 19:49
Ответ дляНезламна Україна
Іпохондриків ніхто не відміняв.
Зачем вы язвите не по теме?
Незламна Україна• 28 января в 19:53
По темі. Такий тиск норма. Ні піднімати ні знижати ліками не можна. Голова болить не від тиску, а від спазму. І вище рекомендація курс магнію, бо дефіцит магнію сприяє спазмам.
Твердая валюта• 28 января в 20:49
а если заносит и чувствуешь себя как лунатик? При этом ничего не болит?
автор Пригощаю кашею • 28 января в 22:16
Ответ дляТайТаке
Часто