Мюллерная• 29 января в 01:48
Очень гудит в ушах. При наклоне головы вниз громче
Что это может быть?
Эта_Шикарна)• 29 января в 02:00
Ответ дляМюллерная
Нормальное( 124/88
Ну, тоді до лікарів. Я тільки таке відчувала, коли тиск збільшився.
Мюллерная
• 29 января в 02:01
Ответ дляЭта_Шикарна)
Я просто спати не можу.. такий шум(((
Завтра запишусь, дякую
ЛюблюДевчонок• 29 января в 03:03
Ответ дляМюллерная
Я просто спати не можу.. такий шум(((
Завтра запишусь, дякую
А який саме шум? Бо я також лежу не можу заснути. І де ви знаходитесь. Мені наче пралка працює, але ж не у всіх квартирі. Мені наче і на вулиці чутно цей звук. Вже думаю може хто що під містом риє... короче капець
Чу Ча• 29 января в 10:21
Ответ дляМюллерная
Я просто спати не можу.. такий шум(((
Завтра запишусь, дякую
Автор, дуже чекатиму ваш відгук, у чоловіка таке вже рік десь, вночі дуже неприємно, особливо перед сном. Дали направлення на узд судин шиї та голови. Але ж це чоловіки, він тепер на ніч втикає навушники і слухає аудіокнигу, щоб заглушити шум і заснути. Але він описує цей шум, як шум моря чи щось таке. Запитаю, чи посилюється при нахилі.