Шмоточницаца• Изменено 29 января в 10:38

Муж требует чеки

Муж требует чеки, деньги которые потратила, просто сумму которую я называю давать не хочет, я лечусь сейчас, называю примерно стоимость, он говорит нет, дам только когда врач все назначит пропишет, дает денег немного только в конце месяца, аргументируя этим все, что итак даёт, у кого то так же?
Бадабум• 29 января в 11:25
У нас не так же. И?
автор Шмоточницаца • 29 января в 11:26
Ответ дляБадабум
У нас не так же. И?
Спасибо )
Кучерявочка• 29 января в 11:26
Ответ дляКарамбОлька
Доставка или дом работница, скинуться с ЗП, все равно это будет дешевле, чем автора содержать )

Вы такая смешная, наши женщины в большинстве не хотят работать и прикрываются бытом, потому как это намного легче, чем реально заработать денег.
Я за багато років праці не працювала 6 місяців, як почалася війна. Ну як не працювала, з дому по 3 години не рахується. Я вам скажу, що хатня робота, закупівлі і весь побут, це важче в рази . Я вийшла на роботу і просто відпочивала душею і тілом. Бо зазвичай, жінка, яка дома, все виконує сама. Типу: чого б і ні, я ж дома. А як обидва працюють, то все таки і після роботи разом все робять. Не робять ті, хто не може робити в установах нормальних, бо не хватає знать і вміння. А типу касиром в магазин, то ні, вони ж королеви.
Ви вважаєте, розумна жінка з досвідом і освітою гарною дома засяде, коли грошей впритик? Сумніваюся.
Дома ті, хто нормальну роботу не тягне, а на касу не підуть, бо позор.
Це я про здорових пишу і які дома безпричинно. Жодної не знаю, яка дома, з гарною освітою і досвідом роботи в установах, де треба заробляти головою.
Соня Петрова• 29 января в 11:28
Ответ дляКоханозадовільна
Опять тролятина пришла на вентилятор наматывать
Почему сразу троль? Мне знакомая рассказывала ее муж требует чеки после каждого похода в магазин,отчет до копейки куда потратила и не дай бог сильно много может высыпать мусор на голову в ярости,я б не жила с таким жлобом,мало того что жлоб так еще и на голову больной
Кучерявочка• 29 января в 11:29
Ответ дляЛеся Українка
Якщо чоловік безконтрольно буде віддавати гроші то його заначка рано чи піздно закінчиться, далі що?

В нього є на нього , дитину, його батьків. В мене на себе і моїх батьків.
Ви написали, що у жінки повинна бути заначка на такі ситуації. То чого її не повинно бути у чоловіка? Як він захворіє, достає заначку і лікується.
Ви всі свої пости перечитайте. Самі собі суперечити. Почитайте хоч, на який пост я вам відповіла.
Кучерявочка• 29 января в 11:30
Ответ дляШмоточницаца
Спасибо )
Удалено администрацией...
КарамбОлька• 29 января в 11:38
Ответ дляКучерявочка
С хорошей ратой можно нанять персонал и вообще про быт забыть)

И да, дома намного легче, даже если у тебя удаленка и ребенок, по себе знаю.
Ну что там сложного? Я с утра уже поработала с 7 до 10, приготовила завтрак, убрала в квартире и за животными. Сейчас посплю с ребенком до 13 ( шахеды разбудили и пол ночи малой не спал), приготовлю обед, посмотрю кино, пойдем погуляем, потом ещё поработаю пару часов, поужинали и посмотрим с мужем кино. А на работе ты пишешь с утра до вечера и кофе попить особо некогда, где же легче? Но да, денег сейчас в 2 раза меньше, но зато отдых)
Братья Капли• 29 января в 11:48
Ответ дляЦвірінь
идите работать
И уходите от мужа или меняйте на другого. Требования чеков - это больной человек, при условии, что автор не бестолковая транжира, в руках которой ничего не задерживается.

БМ такое делал (при том, что я работала и зарабатывала больше), я весь месячный бюджет расписывала, с чеками - в итоге говорил: ’всё сходится, а где деньги?’ ). Развелась. Не из-за этого только - любил выяснять отношения, да и деньгами не мог распоряжаться, вечно в долгах был
Потішаюся• 29 января в 11:54
Ответ дляКоханозадовільна
Мій колишній теж вимагав, а мама його вимагала, щоб я записувала що я їла протягом дня, це при тому, що заробляли ми однаково, він щовечора перевіряв що я їла, першим ділом дивився по кастрюлям, скільки я супа- м´яса з´їла, скілтки яєць лишилось...рахував мої тампони, щоб я лишніх не взяла, папір туалетний питав скілтки відмотую...ви собі не можете уявити, що є такі, я теж не могла,мої шроші на д.н.подаровані забирав, недоїджену їжу заморожував, забирав до дому недоїдки з п´янок. Мене звинувачував у транжирстві, що я поху...стка, не економлю, мама його підгавкувала завжди.
Потішаюся• 29 января в 11:56
Чим саме ви хворієте?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 29 января в 12:00
если он вам не доверяет, зачем жить вместе..
Братья Капли• 29 января в 12:00
Ответ дляПотішаюся
Звездець!
Коханозадовільна• 29 января в 12:04
Ответ дляПотішаюся
Ужас какой 🤯
Леся Українка• 29 января в 12:22
Ответ дляКучерявочка
У всіх людей повинні бути заначки в в чоловіка і в жінки, а особливо у жінки з дитиною і неважливо є чоловік чи нема.
Леся Українка• 29 января в 12:23
Ответ дляКучерявочка
А що автор раніше лікувала чоловіка і не требувала чеки? Чи ще ніхто не хворів
Леся Українка• 29 января в 12:25
Ответ дляПотішаюся
Жесть
Леся Українка• 29 января в 12:27
Знайомим призначили лікування 77 тисяч кожного місяця. Не думаю що хтось дістає ці кошти без врахування
Мій не такий• 29 января в 12:28
Ответ дляЛеди Г
Якщо людина хвора, як вона може заробити?

Ваш текст, це приблизно - «гарно бути здоровим та багатим, ніж бідним і хворим»

Коли одружуються, то беруть на себе обовʼязок підтримувати у хворобі і так далі.
Але по факту , все не так.
Так может у автора ОРВИ. Она же не писала, что хроника какая то
Леся Українка• 29 января в 12:31
Ответ дляМій не такий
Так ми не знаємо ні дохід чоловіка ні суми витрат. Може там по три зарплатні чоловіка за раз треба ..він і поцікавився на що йдуть гроші
автор Шмоточницаца • 29 января в 12:41
Ответ дляКучерявочка
Удалено администрацией...
КонФФетОшка• 29 января в 12:57
Ответ дляКарамбОлька

Насправді як би чоловік міг собі дозволити мати найомний персонал то він би був. А от тільки чомусь не в кожній родині є купа помічників за гроші.
Дешевше одружитися і мати і жінку і доглядальницю в одному лиці.
Так що про олігархів на мінімалку дуже смішно читати на КС.

Завжди саме чоловік не хоче щоб жінка була на роботі бо тоді хто ж йому буде заносити на поворотах вдома?

От і виходить що бажання щ реальністю не співпадають.
КарамбОлька• 29 января в 13:45
Ответ дляКонФФетОшка

Нет, как раз у многих мужчин , кто живёт один и есть приходящие помощницы. Не хочет женщина как раз, потому как это посод не работать)
Кучерявочка• 29 января в 15:08
Ответ дляШмоточницаца
Удалено администрацией...
Як завгодно, то хаміть)))) ви того і канючити гроші у чоловіка, та чеками звітуєте. Він бачить, що з вами і так нормально поводитись. А мій відкрив рахунок на мене, та поповнює щомісяца, щоб в мене не тільки свої гроші були.
Не знаєте, чого вас імєлі ввіду?))))
Наша взяла• 29 января в 19:36
У мене аналогічно...кожен місяць я відзвітовуюсь за витрати...Це вбиває морально
Леся Українка• 30 января в 13:53
Ответ дляНаша взяла
У знакомой просто она кладет список на что потрачены деньги. И это у них в порядке вещей без каких-то напрягов. Он дал сколько-то денег, она как скупляется кладет списки. Он я так понимаю их и не смотрит, но ей так удобно.
Наша взяла• 31 января в 11:58
Ответ дляЛеся Українка
Так...саме список витрат показую