Міс Всесвіт• 31 января в 18:58
Продаю квартиру в Ірпені. Де розмістити оголошення?
Продаю свою квартиру в Ірпені. Де розмістити оголошення окрім олх домріа? Колись сусідка продавала квартиру, розміщувала в якихось чатах власників на вайбер. Скиньте посилання хто вкурсі будь ласочка. Номер сусідки не зберігся якщо що. В неї спитати не можу
Басноплетка• 31 января в 19:18
В чате жк разместите, многие берут поближе к себе для родителей или детей, да даже для аренды, чтоб далеко не ездить на контроль
Идууу--уууу блин• 31 января в 22:06
Підтримую дописувачів вище - спочатку в чат ОСББ, найдієвіший варіант