Тільки що відкрила для себе пісню "Остання сигарета" - дуже гарна! Така чуттєва і інтимна... Багато творів в його виконанні люблю, але розумію, що багато і не чула. Що порадите?
Ответ дляsamataka
Никакие. Он слишко переоценен, а еще во многом неоднозначный. Этот суржик его и песни скучные. Прямо культ ему воздвигли - летал, что дурной на своем джипе.
Хтось стає Великими Українцями,хтось ними народжується.
А Ви не пишіть брехні,він дуже аккуратно їздив.