SunKat• 03 февраля в 00:13

Ваші улюблені пісні Скрябіна?

Тільки що відкрила для себе пісню "Остання сигарета" - дуже гарна! Така чуттєва і інтимна... Багато творів в його виконанні люблю, але розумію, що багато і не чула. Що порадите?
Natali25• 03 февраля в 02:06
Десь високо в небі я зустрів чужих птахів,всі вони летіли звідти де і я хотів...
Я собі захотів політати десь під небом,двоє гарних крил і мені вже ніц не треба
Дождливая• 03 февраля в 06:22
Говорили і курили
Дівчина з кафешки на метро Либідська
Наш перший медляк ( ремікс)
Хочу тебе не загубити
Місця щасливих людей
Ніби в раю
lasthome• 03 февраля в 08:11
мам
місця засливих людей
випускний
старі фотографії
Biryza• 03 февраля в 09:49
В караоке часто співаю ’Падай’ - подобається
Lady luck21• 03 февраля в 09:53
Ответ дляspart-5037
Нас кинули
Херсон ....
Реверанс• 03 февраля в 13:12
Скрябін - Маленька дівчинка

Реверанс• 03 февраля в 13:14
Ответ дляsamataka
Никакие. Он слишко переоценен, а еще во многом неоднозначный. Этот суржик его и песни скучные. Прямо культ ему воздвигли - летал, что дурной на своем джипе.
Хтось стає Великими Українцями,хтось ними народжується.
А Ви не пишіть брехні,він дуже аккуратно їздив.
anna-153• 03 февраля в 20:32
Ти мені не даєш, ну ти в даєш, ти мені не даєш 😂 дует із Могилевською

Нас кинули - на злобу дня