Тролю як можу• 25 декабря 2024

Дівчата, чи слухаєте такі пісні?

Мій плейлист:
Врубай Parfeniuk
Акація Chico
Не лякай OSTY, Клавдія Петрівна
Білі ночі Маша Кондратенко
Якби не ти Kolaba, Максим Бородін
Відлюбилося Averin
Тумани, Марина і компанія
Серце моє , Varash
Зорі запалали, Без обмежень
Я тримаю тебе біля серця , ALEXNOVSKI
Кава з краплями дощу , Dima Prokopov
Всі багато писати. Але як вам ці? Щось подобається? Підкиньте своїх улюблених, додам собі)
Пошаманю• 25 декабря 2024
Врубай есть, остальное не слушаю, я больше корейскую музыку люблю там хоть есть на кого поглазеть
Прикуси Язика• 25 декабря 2024
Всех впервые слышу.
Я люблю включить MTV hits, там много классного
автор Тролю як можу • 25 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Я не глазею, я слушаю) люблю ушами)
Непогодка• 25 декабря 2024
К счастью, не знаю, кто это. Часть моего плейлиста вот 🤘
автор Тролю як можу • 25 декабря 2024
Поки бачу що українських виконавців майже ніхто не знає і не слухає.. печально..
Пошаманю• 25 декабря 2024
Ответ дляТролю як можу
Было бы кого слушать то слушали, а так у нас и исполнителей нормальных нету Полякова с Кароль или Пивоваров. Эта ещё Клава Петровна которая из себя сделала загадку века. Нормальных нету.
А шо сталося?• 25 декабря 2024
Я такое не слушаю и вряд ли мой плейлист зайдёт Вам.
Непогодка• 25 декабря 2024
Ответ дляТролю як можу
Если Вас это порадует, скажу, что знаю украинскую группу ’Бiла вежа’, голос вокалиста просто отличный, мог бы стать мировой звездой power metal.
Та не реву я• 25 декабря 2024
Пісня Кульбаби зараз дуже популярна
Кіма кепка• 25 декабря 2024
Знаю все эти песни, нормальная только Бородин - Якби не ти. Остальные не цепляют.
автор Тролю як можу • 25 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
При чому тут Полякова з Кароль, я їх ніколи і не слухала, зараз молодь з початком війни доволі непогані пісні записує..
Я пані прохана...• 25 декабря 2024
Я слушаю под настроение то что вы написали, но так же люблю и Linkin park например, короче кидает из стороны в сторону))
автор Тролю як можу • 25 декабря 2024
Ответ дляТа не реву я
Пісня Кульбаби зараз дуже популярна
Є, дякую
Та не реву я• 25 декабря 2024
Ще Вакарчука щось про зиму, все чула в Тік ток))
Кіма кепка• 25 декабря 2024
Из украинских эта неплохая, напоминает старый стиль Бумбокса
Пошаманю• 25 декабря 2024
Ответ дляТролю як можу
Особенно Кондратенко Маша.
автор Тролю як можу • 25 декабря 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Ну отлично, есть же и шедевры давно всем известные, это нормально)
Кіма кепка• 25 декабря 2024
И этот кавер мне зашел, даже лучше оригинала
автор Тролю як можу • 25 декабря 2024
Ответ дляКіма кепка
https://youtu.be/j3YW0FnXico?si=IJ_jn3p5tUzOASz8
Дякую, класна! Одеса для мене якраз дуже особливе місто))
Кросівки оригінал• 25 декабря 2024
Із українського ці класні і якісні
Укр попсу слухати не можу, по чесному в мене в плей листі українського нема
Сапай вазони• 25 декабря 2024
автор Тролю як можу • 25 декабря 2024
Ответ дляТа не реву я
Мені подобається його місто весни
Пополняю_Карму• 25 декабря 2024
Слушаю немецкий панк-рок. Пробовала вписать в плей лист украинских исполнителей, но ничего не понравилось. Хотя я даже тема создавала, чтобы мне посоветовали хорошие укр группы.
автор Тролю як можу • 25 декабря 2024
Почекаю до ранку, бо наразі пальців понатикували, Левка дурка скинули, я б його навіть в дурці чи п´яна не слухала б.. а по темі, тільки декілька адекватних відповідей))
Лика-прилипка• 25 декабря 2024
Ответ дляТролю як можу
Українських виконавців люблю і слухаю, але ось ці наведені вами пісні-одноденки…
«Я до тебе БІЖАВ»…
просто терпіти не можу
Лика-прилипка• 25 декабря 2024
Особливо Клавдія Петрівна бісить, бо її псевдопотуги на інтелектуальність, де тексти - просто підібрані рими з генератора випадкових слів, виглядають ще гірше за відверті «шльопки», які хоча б ніким не прикидаються
автор Тролю як можу • 25 декабря 2024
Ответ дляЛика-прилипка
«Я до тебе БІЖАВ»…
просто терпіти не можу
А мені норм) мені роками одна і та ж пісня набридає..
Лика-прилипка• 25 декабря 2024
Ответ дляТролю як можу
А мені хоч і набридає, але скільки не пробую, спотикаюся об чергове «біжав», і знов повертаюся до старенького)
автор Тролю як можу • 25 декабря 2024
Ответ дляЛика-прилипка
«Я до тебе БІЖАВ»…
просто терпіти не можу
І біжав в одній пісні ви почули, а захейтили всі.. то які ви слухаєте українські? Бо прошу написати, але чомусь всі критикують, а свої не пишуть.. таке відчуття, що всі слухають несе Галя воду, або червону калину.
Лика-прилипка• 25 декабря 2024
Ответ дляТролю як можу
«Біжав» то збірний образ)
Дуже великий список буде, а вже пізнувато)
І підозрюю що для вас це буде нецікавий нафталін)
Але скажу, що справді краще послухаю Несе Галя воду, ніж Машу Кондратенко)
Люблю стару українську естраду -Івасюка, Мозгового тощо)
Океан Ельзи люблю, переважно старі пісні, але Місто весни теж дуже зайшло