Моська-слон• 04 февраля в 20:44

Але ж вона не заслуговує на подарунок?

До нового року у нас була акція, хто найбільше продасть нашої продукції тому подарунок. Я та ще кілька жінок продаємо декоративну косметику, а інші парфуми. В результаті набір косметики від Есті Лаудер за 10 000 виграла дівчина, що цього не заслуговує, я собі кажу, за що вона виграла?Адже продає парфуми, що самі продаються, а декоративну складніше
продати. Ще не дуже старається, я буквально вигризаю кожну продажу. Чому така несправедливість?
Говорю-балакаю• 04 февраля в 20:46
Идите и Вы продавайте парфюмы.
Бриджит_Фрикандо• 04 февраля в 20:46
Ніхто ніколи не дивиться на те, що продавати складніше,а що легше. На привеликий жаль. В кінці оцінюють лише факт виконання та перевиконання плану.
Блакитне небо• 04 февраля в 20:46
Вчіться програвати людям
Как нефиг делать• 04 февраля в 20:46
Чому ви така заздрісна?
Колишня муза• 04 февраля в 20:46
Якщо питання стоїть «хто НАЙБІЛЬШЕ продасть», то ви в рівних умовах. Парфуми купують не так часто, як декоративну косметику. Тому у вас було більше шансів продати більше одиниць косметики
автор Моська-слон • 04 февраля в 20:48
Ответ дляКолишня муза
Парфуми дорожчі, тому більша сума
автор Моська-слон • 04 февраля в 20:48
Ответ дляКак нефиг делать
Чому ви така заздрісна?
Я не заздрісна. Просто люблю справедливість
Как нефиг делать• 04 февраля в 20:49
Ответ дляМоська-слон
Так ви сама не справедлива. А хочете це від інших.
автор Моська-слон • 04 февраля в 20:50
Ответ дляКак нефиг делать
Де не справедлива?
Протру пилюку• 04 февраля в 20:53
Если б у вас были клиенты как я, вы бы обе проиграли))))
Я больше всего покупаю ухода за волосами
Цідило правди• 04 февраля в 20:54
Ну так изначально условия не равные, понятно что средняя цена парфюма больше. Скажите пусть на штуки пересчитают 😂 или переходите на парфюмерию
ГейСюда• 04 февраля в 20:59
Почему вы обесцениваете чужие усилия - «она не старается», и превозносите свои «я выгрызаю продажи»?
автор Моська-слон • 04 февраля в 20:59
Ответ дляГейСюда
Бо так є
Шаманю второпях• 04 февраля в 21:01
очередное сурло, не умеющее продавать, ноет о чужих премиях🤡
автор Моська-слон • 04 февраля в 21:04
Ответ дляШаманю второпях
Я вмію продавати, 10 років продаю
Шаманю второпях• 04 февраля в 21:06
Ответ дляМоська-слон
Я вмію продавати, 10 років продаю
завистливая баба
ГейСюда• 04 февраля в 21:15
Ответ дляМоська-слон
Бо так є
А как вы оцениваете ее старания? Может человек вечерами повышает свои коммуникативные скиллы пока вы сериальчик смотрите.
Вы оцениваете количество ее звонков? Так не количество важно а результат ))
Не суетится ? Так и не надо)
Поміркована думка• 04 февраля в 21:34
Умова була яка - хто більше продасть продукції? А не конкретно декоративки
Колишня муза• 04 февраля в 22:17
Ответ дляМоська-слон
Парфуми дорожчі, тому більша сума
Так ви пишете, умова була, хто найбільше продасть, а не хто найбільше принесе доходу