А_мій_самий_самий• 18 июня в 16:49
Скільки треба заробляти щоб дозволити ремонт в квартирі
Я на хвилинку• 18 июня в 16:55
Ремонт може бути різним. Стан приміщення, капітальний, косметичний. Різні дизайнерські решення коштують по різному
Не худа ні разу• 18 июня в 16:56
Ответ дляviter33
Рідко хто робить ремонт з поточної з/п
Назбирали - і тоді роблять
Да прям. Двери 50% аванс и ждешь 2 месяца изготовление, ламинат в эпике по карте выгода сенс банка рассочка 6 мес
Леннон_Жив!• 18 июня в 16:57
Кожен робить на свій гаманець. У мене у подруги одна кухня 80 тис грн. А я за 10000 всю квартиру зробила🤣
Кинг-Конгша• 18 июня в 16:57
Ми з чоловіком декілька років відкладали . На ванну й коридор пішло 15к
Срочнокпсихологу• 18 июня в 16:58
Ответ дляКинг-Конгша
А что именно Вы в коридоре делали?
Кинг-Конгша• 18 июня в 17:02
Ответ дляСрочнокпсихологу
А что именно Вы в коридоре делали?
Ми його взагалі не розраховували робити . То вже по ходу треба було . В нас ремонт до цього був ще 80х років . Повністю збивали стяжку , заливали нову , тепла підлога , стеля , плитка , стіни штукатурили , потім шпаклівка і т д
Срочнокпсихологу• 18 июня в 17:02
Ответ дляКинг-Конгша
А сколько отдельно ванна Вам обошлась? Без санузла?
Доктор Хаос• 18 июня в 17:06
Ответ дляЛеннон_Жив!
газетами обклеїли стіни? а меблі з картону*?
Виннипуховна• 18 июня в 17:06
Ответ дляЛеннон_Жив!
Вірю, сама так робила, бюджетно
Леннон_Жив!• 18 июня в 17:07
Ответ дляДоктор Хаос
Навіщо ви так. У мене немає грошей на шикарні ремонти. Це без меблів. Фарбувала стіни сама. Де треба - рівняла
Доктор Хаос• 18 июня в 17:07
Ответ дляЯ на хвилинку
в першій кімнаті лише проводити допити треба с пристрастием. жахлива кімната.
Доктор Хаос• 18 июня в 17:09
Ответ дляЛеннон_Жив!
в мене теж нема і тому я не роблю взагалі. а оце коли ліплять з гімна цукерку це так видно... або робити нормальне, або ні.
Леннон_Жив!• 18 июня в 17:10
Ответ дляДоктор Хаос
Я заїхала в квартиру після бабусі , 80х років. Пофарбувала все в біле, відреставрувала і пофарбувала деякі меблі. На кухні і в коридорі поклала лінолеум. Мені краще так, ніж у 80х
ЗабежАЛОЧКА• 18 июня в 17:11
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ви молодець!
Я на хвилинку• 18 июня в 17:14
Ответ дляДоктор Хаос
Перший стиль ’лофт’, другий ’бароко’. Скажимо так, квартиру із ремонтом у стилі лофт можна продати досить швидко, а на стиль бароко навпаки, шукати покупця доведеться довго
лаМпочка• 18 июня в 17:17
Ответ дляЯ на хвилинку
Я в растерянности, что ужаснее - первое фото или второе
Вподобайден• 18 июня в 17:25
Ответ дляДоктор Хаос
Ви помиляється.
ничевока• 18 июня в 17:26
Трикімнатна хрущовка обійшлась до 30000 доларів без меблів і техніки станом на 2023 рік. Але робили наймані люди, не самі. По суті, половина цієї суми - то оплата роботи.
Срочнокпсихологу• 18 июня в 17:32
Ответ дляДоктор Хаос
Какая вам разница,кто как делает ремонт,они у себя дома делают и им посрать,что вам там видно
Где тут 0?• 18 июня в 18:01
Ответ дляКинг-Конгша
Вы не из Днепра случайно?
Амбасадор щастя• 18 июня в 18:07
Ответ дляЯ на хвилинку
Вам би в політики
Амбасадор щастя• 18 июня в 18:08
Ответ дляЛеннон_Жив!
Кухня за 2 тис доларів ?
Доктор Хаос• 18 июня в 18:22
Ответ дляАмбасадор щастя
Кухня за 2 тис доларів ?
А що вас дивує? Це ще дешево. В 2022 р мої батьки поставили нову кухню за 40 тис. Якби плитку довелося класти ще б стідьки ж було
Раздражевская• 18 июня в 18:41
Ответ дляДоктор Хаос
Тоб то краще в брудних срачах ніж просто навести чистоту? Я шпаклюю, ми з чоловіком фарбуємо, клеїмо шпалери. Він зробив електрику і сантехніку на майстрах вже маємо економію тисяч в 250. І мені насрати на чужу думку стосовно того, як комусь виглядає ремонт в моєму будинку.
Раздражевская• 18 июня в 18:42
Автор, ремонт можливий, на будь який гаманець ,якщо ви його робите самостійно