66сезон666серия• 09 января в 21:10
Порадьте Аромапалички
Дівчата, порадьте будь ласка хороші якісні аромапалички чи конкретні чи якісну фірму. По аромату немає значення(буде класно як набір з різними). Замовили на подарунок. Ціна до 2000 грн за набір(можна кілька на цю суму). Дякую❤️
66сезон666серия
• 09 января в 21:13
Ответ дляМафиозная
почему не аромадифузор?
все
дочитала
все
дочитала
🤷♀️ попросили саме аромапаличкі. Як чесно я сама їх не розумію і не люблю(вони мені давучі) то навіть не знаю куди і на що дивитися))
PS нічого)) я сама їх не розумію)))
66сезон666серия
• 09 января в 21:39
Ответ дляСтешк@
Ці супер!
Як знайдете - киньте посилання, будь ласка
Дякую
пішла шукати)
66сезон666серия
• 09 января в 22:06
Ответ дляБутерброд и я
Мені сподобаись Satya
Дякую
глянула, вони на мейкапі є, то взагалі супер.
Думаю, що ви порадили і дівчина вище, наберу різних, як асорті.
Ще можна питання, під них тримач, холдер, варто купувати, як на фото?
Замовили на подарунок лише паличкі(я просто думала вони дорожче, набори на мейкапі по 800 грн бачила)чи просто багато різних набрати без всяких ’аксесуарів’?
глянула, вони на мейкапі є, то взагалі супер. Думаю, що ви порадили і дівчина вище, наберу різних, як асорті.
Бутерброд и я• 09 января в 22:22
Ответ для66сезон666серия
Дякую
Ці підставки недорогі, але варто подарувати з нею, щоб було відразу зручно користуватись.
Ще у цього виробника є конуси ароматичні, це майже те саме, але речовина спресована в конус без палички. Не знаю чому, але мені не сподобались - занадто інтенсивно димить і дуже концентрований запах.
Мої улюблені - жовта квітка і шалфей
66сезон666серия
• 10 января в 22:05
Ответ дляБутерброд и я
Мої улюблені - жовта квітка і шалфей
Дякую за детальну відповідь!🌷