Плету интриги• 05 февраля в 17:10
Deozen
Вітаю. можливо хтось користувався Deozen (Крем-дезодорант ). його позиціонують як натуральну косметику, дієвий до 15 діб. цікаво відгуки, оскільки підвищена потливість, хочеться щось натуральне, але на жаль, жоден не справляється із своєю задачою. Дякую.
Плету интриги
• 06 февраля в 15:55
Ответ дляБджолина королева
почему вам нужен натуральный?
ну як мінімум без алюмінія. які варіанти можете запропонувати?
Бджолина королева• 06 февраля в 15:57
Ответ дляПлету интриги
я не слышала про ваш деозен - но в природе такое невозможно, натуральный и 15 дней без пота...
реклама на дурачков
будь это не так, его бы разгребли уже и это был прорыв на рынке
реклама на дурачков