ДелиВерка• 06 февраля 2025
Що краще?здати долари чи обручку в ломбард?
З чоловіком розвелися давно,обручку не ношу
Пишу_граммотно!• 06 февраля 2025
То нащо тоді та обручка, ви ж її вже не надінете. А буде привід - усе одно нова потрібна буде.
ДелиВерка
• 06 февраля 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Можна з доплатою якесь інше вибрати,може донька захоче
ДелиВерка
• 06 февраля 2025
Ответ дляВумна вутка
Автор вы тролль? Зачем вам обручка если вы не замужем?
Залишилась,не було потреби здавати поки що
мистерЛяпсус• 06 февраля 2025
Ответ дляДелиВерка
Я здала, бо не хотіла її бачити
Вельшановна• 06 февраля 2025
Ответ дляДелиВерка
Выбрать с доплатой не выгодно, лучше сдать в ломбард. Брак не удался, дочке зачем такое кольцо, ей муж будущий купит.
Электричка• 06 февраля 2025
Ответ дляДелиВерка
Я завжди думаю так, валюта є валюта, не дай Бог щось сталось, то дала бумажку і прішалось, а золотом хто бере оплату? Я до того що обручку здати, продати, долари залишити. І теперішній молоді золото не цікаве, вона його теж здасть і купить якусь тряпку чи біжутерію.
Пишу_граммотно!• 06 февраля 2025
Ответ дляДелиВерка
Так нормальний ломбард більше дає ніж ювелірні маги нараховують за цей лом.
Чумацький Шлях• 06 февраля 2025
То вже краще звизду здайте, і гроші будуть і товар у вас залишиться
Ранковий базар• 06 февраля 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
який, наприклад?
Трактор Віка• 06 февраля 2025
Авторе, обручку продати на олх. В ломбарді зовсім копійки за неї отримаєте.
Залізний занавіс• 06 февраля 2025
Ответ дляВумна вутка
я ще в 1994-му розлучился, обручка десь досі валяється на чорний день, бо здати -там реально 2 г золота всього, але якщо дуже скрутні часи настануть, здам, досі, дякувати Богу, не доводилося, але просто лежить як інвестиція
Залізний занавіс• 06 февраля 2025
Ответ дляТрактор Віка
а кому вони на олх потрібні? та й як продати? доставкою щоб підмінили? завжди цікаво, яким чином на олх продають ювелірку
Трактор Віка• 06 февраля 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Я не зовсім в курсі, але кума моя всі свої неактуальні прикраси там попродавала. Казала, то самий вигідний варіант.
Единорог помог• 06 февраля 2025
У нас городе грамм золота 2250 грн, поэтому смотрите сколько денег вам нужно.
60 метрів сметани• 06 февраля 2025
Ответ дляПишу_граммотно!
Нит
60 метрів сметани• 06 февраля 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
С встречей в вашем городе
Я серьги с бриллиантами продала