Оно само купилось• 07 февраля в 23:22

Каста, як вам сайт?

Чи замовляєте на цьому сайті речі? Дивлюсь,що там багато цікавого та вигідні пропозиції. Замовляла колись, у них були свої точки видачі, зараз не бачу,щоб були..
Капризуля• 07 февраля в 23:23
Років 15-10 тому замовляла багато, подобалось
автор Оно само купилось • 07 февраля в 23:25
Ответ дляКапризуля
Я також десь років 10 тому, думала вже немає , а тут реклама
Святатабожа• 07 февраля в 23:26
На цьому тижні замовляла. Але доставку обирала нп
Ручки-Крючки• 07 февраля в 23:27
Ми - офіційний дистрибьютор відомого міжнародного бренду в Україні. З ними тісно співпрацюємо. Тобто, точно не паль.
Загалом вони мені подобаються.
По одягу бачу у них старі колекції. Розумію, що це сток. Ціни різні, але бувають цікаві пропозиції
Для драки• 07 февраля в 23:28
Просто торговая площадка.
ПЛЮС-МИНУС• 07 февраля в 23:34
До войны много лет подряд очень часто покупала там для всей семьи. А потом они мне заблокировали акк и прямым текстом послали меня на 3 буквы из-за того, что почта была меилру. Ну и пошла та Каста туда же.
Аноним ФЕЯ• 07 февраля в 23:35
Це склад старезного лайна, з великою кількістю браку, і речі смердять сирістю і цвіллю .
Я дивуюсь хто там купує, хіба тема замовна. Я кілька разів колись там купувала і те що приходило вводило мене в шок своїм станом.
Ніколи більше не мала б справи з цим ресурсом
ПЛЮС-МИНУС• 07 февраля в 23:36
Ответ дляАноним ФЕЯ
Спаскудилась? И отлично. Так им и надо.
Аноним ФЕЯ• 07 февраля в 23:37
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Спаскудилась? И отлично. Так им и надо.
Я останній раз купувала там років пʼять тому а може і 7. Два рази в них купувала і двічі це був жах
ПЛЮС-МИНУС• 07 февраля в 23:39
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я там детей в школу одевала полностью. Были хорошие вещи по отличным скидкам. А потом своему постоянному клиенту они написали ’идите нах’. Больше не заходила и не зайду.
Тріль підпільний• 07 февраля в 23:47
У нас там магазин.Каждый день стабильно мин.200 заказов в день
Не одежда
автор Оно само купилось • 07 февраля в 23:59
Ответ дляТріль підпільний
Не одежда
Там є ще нарахування бонусів?
Сhiccita• 08 февраля в 00:09
Дівчата реальний відгук, я все замовляю на каста, нічого бракованого, поганого, мені не попадалося.
Сhiccita• 08 февраля в 00:09
Ответ дляОно само купилось
Там є ще нарахування бонусів?
Не бонуси,маму кеш
Теща дочки• 08 февраля в 00:13
Я интроверт.
По магазинам не люблю ходить, стараюсь все заказывать в интернете.
Каста один из сайтов, которыми пользуюсь для этого.
Не любовница• 08 февраля в 04:21
почала замовлять останнім часом, там підписка блек геть недорога, а вона дає безкоштовну доставку новою поштою. При нинішніх тарифах це вигідно, тому доволі багато чого там замовляю
Не любовница• 08 февраля в 04:22
і до речі, якщо заходити через летішопс ще і кешбек буде але чомусь тільки через мобільну версію працює
автор Оно само купилось • 08 февраля в 15:07
Ответ дляНе любовница
Дякую, навіть не знаю ,що це. Пішла гуглити
Тріль підпільний• 08 февраля в 22:31
Ответ дляОно само купилось
Там є ще нарахування бонусів?
Так.Більшість клієнтів ними розраховується
Не любовница• 09 февраля в 02:57
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
зараз Каста це як Розетка чи пром, там працюють різні магазини. Тому таке написати міг наприклад один продавець, інших це ніяк не стосується.
ПЛЮС-МИНУС• 09 февраля в 10:26
Ответ дляНе любовница
Такое было написано при входе на сайт.