Затримуєтесь, чи намагаєтесь прокинутися і приїхати раніше? Викликає те таксі? Добираєтесь купою маршруток? Як ставиться ваше начальство до запізнень?
Perfect look• 08 февраля в 11:42
Коллега сняла квартиру рядом с офисом, свою сдала тем, кто из дома работает. Из-за постоянных опозданий, собирались уволить.
Не представляю как люди там живут, кто на правом работает.
english book• 08 февраля в 12:05
Є непоганий варіант-міська електричка.В нас дуже багато людей на неї пересіло,кому поряд з домом і зручно.Головна перевага-немає заторів і дуже швидко їде.
А так маршрутки,або колеги,або навпаки я за колегами їду,.