Попельшка• 09 февраля в 13:14
Себорейний дерматит на голові
Хто лікував? У дорослих. Придбала мазь бетасалік. А ще ж треба шампунь. Який порекомендуєте? Який вам допомагає,?
Мона Лиза• 09 февраля в 13:16
Ответ дляБойова
Сину добре допомагає звичайна сульсена. І на голові, і на обличчі.
В мене після сульсени були рецидиви. А після нізоралу років 10 не було
Попельшка
• 09 февраля в 13:18
Ответ дляМона Лиза
Нізорал колись допоміг надовго.
Сам нізорал? Чи разом з бетасаліком?
Яжбоматуся• 09 февраля в 13:18
Бетасалік-гормональний препарат. Після відміни ще гірше стане, перевірено на багатьох знайомих.
А так то віші деркос, нізорал, комусь і сульсена допомагає. Це індивідуально.
мистерЛяпсус• 09 февраля в 13:19
Врач назначила шампунь Кето Плюс. У сына на лбу пятна, мажем уже больше месяца, не проходят.( и с шампунем ситуация не меняется
12 галюцинаций• 09 февраля в 13:23
Пробуйте різні, що підійде. Від себе порекомендую спробувати з дьогтем.
Ну і Віші спец серія
Мона Лиза• 09 февраля в 13:25
Ответ дляПопельшка
Сам нізорал? Чи разом з бетасаліком?
В мене був тільки нізорал
Мааарковная• 09 февраля в 13:40
Сульсена. А щоб не було рецидивів, потрібно уникати того, що їх провокує. Зазвичай це якісь неправильні харчові звички, або стрес
Оябунчик• 09 февраля в 13:54
Ответ дляМона Лиза
У мене і від сульсени, і від нізоралу були рецидиви
Мона Лиза• 09 февраля в 13:59
Ответ дляМааарковная
Уникати стресів зараз українцям важко
Мона Лиза• 09 февраля в 14:00
Ответ дляОябунчик
Це тоді тільки індивідуально підбирати
Аноним ФЕЯ• 09 февраля в 14:07
У доньки були жирні бляшки у великій кількості, був свербіж в вона роздирала голову до крові. Ось цей шампунь Pharmaceris H-Sebopurin, допоміг з першого разу. Реально дієвий.