Щедрик• 17 января в 15:25

Періоральний дерматит і макіяж. Чи можна?

Лікар призначив нульовий догляд, гель для вмивання Білдерма рожевий і крем Елідел. Чи можна фарбувати вії тушю при пероральному дерматиті?
Запароленое одеяло• 17 января в 15:34
Нульовий догляд це ніяких інші засоби не застосовувати
Запароленое одеяло• 17 января в 15:35
В мене з´явився дерматит 2 міс. тому вперше . Мене більше цікавить причина, чому ?
Каляка маляка• 17 января в 15:40
А чудо-врач даже даже и не знает что это внутренние проблемы
Ангелок з ріжками• 17 января в 15:41
Ответ дляЗапароленое одеяло
В мене з´явився коли пішла працювати на прибирання
Хімія, від плісняви, до кабін і тп...
автор Щедрик • 17 января в 15:41
Ответ дляЗапароленое одеяло
В мене теж десь 2-3 місяці тому. Невідомо...
Запароленое одеяло• 17 января в 15:47
Ответ дляАнгелок з ріжками
Хімія, від плісняви, до кабін і тп...
Я теж прибираю
Советничаю тут• 17 января в 15:49
У меня летом появился дерматит, но в области глаз. Похоже на аллергию-зуд, покраснение и сильные отеки.Причину тоже выявить не могут. И я вообще не аллергик.
Запароленое одеяло• 17 января в 15:53
Ответ дляЩедрик
А зараз допомагає ?
Я перепробувала різні крема , зараз La-Roche Cicaplast на почервоніння та Toleriane
Ангелок з ріжками• 17 января в 15:53
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я теж прибираю
Теж вдихаєте? Трохи допомагає маска та очищення обличчя після. В мене висипає носогубка з єдної сторони. Тільки там
Запароленое одеяло• 17 января в 16:27
Ответ дляАнгелок з ріжками
Так носогубка , свербіж , почервоніння. Та вдихаю , термальною водою користуюсь