Вітаю. Питання у темі. Хлопець вчиться у 10 класі, вивчає словацьку. Хочу підписати договір з агенцією для вступу на 26 рік. Порадьте будь ласка. (гуртожиток край необхідний)
Блакитна устриця• 12 февраля 2025
Мій також в 10 класі, підписали з Будск, також з ними вчимо мову, літом їдемо у табір з ними. Гарне агенство, чи ні, час покаже. Поки все добре, але крім курсів більше нічного і не робили. Курси у всіх агенцій майже однакові.
Блакитна устриця• 12 февраля 2025
Ответ дляНоунэйм
Не зарано?
Ні, мову треба вчити завчасно, також вступ в Словаччині ранній. Наприклад, у мого сина буде в січні, коли він буде в 11 класі.
Ответ длядожену і ощасливлю
не по темі. з ким вивчає словацьку? ви задоволені?
Вивчення з репетитором. В цьому місяці моніторила багато агенцій з мови, але не вірю що за шість місяців можна вивчити до b1, як вони обіцяють. Поки вивчаємо з репетитором, влітку протестую і буду вирішувати далі
Блакитна устриця• 12 февраля 2025
Ответ дляLoma
Ви по якому напряму плануєте вступати?
Блакитна устриця• 12 февраля 2025
Ответ дляLoma
А ви з ким вступаєте?
Будск, писала вище. У нас творча професія і документи треба подати до 30 листопада, а іспити вступні в січні.
Обстановщица• 12 февраля 2025
Study&Travel ( Киев) компания которая занимается поступлением в Вузы Польши Австрии и Словакии
Блакитна устриця• 12 февраля 2025
Ответ дляLoma
Поки розглядаємо економіку плюс інформатику або digital economico, якось так.
Це тоді можна дивитися на економічний університет в Братиславі, але щоб вчиться то мову треба знати на В2 впевненно. У мене у знайомої син вступив цього року, то вже його відрахували, не склав сесію, саме через мову, бо погано розумів предмети.
Ответ дляБлакитна устриця
В Братиславу було б добре, але туди і складний екзамен, я не дуже оптимістично налаштована. Дивлюся на Нітру і Кошиці
Простецкая• 12 февраля 2025
Ответ дляLoma
Есть какой-то сайт словацкий , то ли doučko , дочка там нашла репетитора, онлайн занимается
Блакитна устриця• 12 февраля 2025
Ответ дляLoma
Спробувати ніхто не заважає. У нас в договорі прописано 4 заявки у різні вузи, будемо пробувати скрізь, а там як повезе)))
Ноунэйм• 12 февраля 2025
Ответ дляБлакитна устриця
А що там не потрібні довідки про отримання середньої освіти і атестат чи НМТ?
Ноунэйм• 12 февраля 2025
Ответ дляLoma
Так мову треба вчити
Так це різні опції - агенство, яке допомогає організувати вступ в плані документів і вивчення мови
дожену і ощасливлю• 12 февраля 2025
Ответ дляLoma
Можете зорієнтувати мене по ціні? Скільки в місяць ьреба на репетитора? Син поки в 8 класі, прицінююсь.
Ноунэйм• 12 февраля 2025
Ответ дляLoma
Нмт, начебто ні. Довідку за атестат беруться три- чотири останніх роки і останнє перше півріччя. Мову потрібно знати. Екзамени на всі спеціальності
Читала, що навчання безкоштовне. А чи є якісь все таки витрати на навчання? Цікавилися вартістю проживання?
Блакитна устриця• 13 февраля 2025
Ответ дляНоунэйм
Ні, НМТ не потрібно, довідка з виписками оцінок за 8,9,10 та 1 півріччя 11 класу. Також деякі вузи можуть вимагати мовний сертифікат.
Блакитна устриця• 13 февраля 2025
Ответ дляНоунэйм
Гуртожиток від 80 до 150 євро, залежно від вузу. На харчування десь 200-300 евро.