Ms. Анонимная• 12 февраля в 17:08

чому навіть у просвітлених на думці лише гроші?

от послухаєш психологів, психосоматологів - і хочеш звернутись з проблемою, яка має психосоматичну причину.
консультація відомого спеціаліста - пару тисяч доларів.
просто хорошого - 2-3 тис грн. за годину.
А де взагалі те, що треба помагати людям?
Чому лише гроші-гроші-гроші.
Хто навіть просвітлений, говорить про це життя як про перехід і т.д і т.п. - все одно ж думають тільки про гроші.
из_под_тишка• 12 февраля в 18:08
Тобто людина вчиться 6+ років щоб ви їй сказали ’пасіба пока, харчуйся праною’? Офігіти нахабство.
KristinkaCute• 12 февраля в 18:11
Если ставят такие ценники значит есть спрос. Вот Вам Автор если бы предложили такую же работу как у вас но с зарплатой выше в 10 раз вы бы отказались со словами - деньги это не главное я буду работать где работала? Скажите честно.
r25-1• 12 февраля в 19:40
это бред, у меня две знакомых психологи....за деньги, и у обеих мужья хотят свалить...
это просто можно сделали.
Раньше душевно люди прибухнули- поговорили, а сейчас сидят в интернетах своих и особенно телеофнах. И друзья уже только на ФБ.
Перша леді колгоспу• 13 февраля в 01:26
ТОму що вони себе цінують. І свій труд, свої знання і роботу.
А ви шукаєте спеціалістів на власний гаманець, поки не навчетеся цінувати чужий труд.
автор Ms. Анонимная • 13 февраля в 10:44
Ответ дляПерша леді колгоспу
але ж є люди не багаті, яким також потрібна допомога.
Перша леді колгоспу• 13 февраля в 13:08
Ответ дляMs. Анонимная
То чому ж вони не звертаються до таких самих небагатих спеціалістів свого рівня?
автор Ms. Анонимная • 13 февраля в 14:01
Ответ дляПерша леді колгоспу
тільки-но хороший спеціаліст - одразу ціна вище хмар
Перша леді колгоспу• 13 февраля в 14:23
Ответ дляMs. Анонимная
То чому ж не розглядаєте посередніх спеціалістів або початківців, цікаво? Їм же треба на комусь практикуватися щоб підвищити свій рівень
автор Ms. Анонимная • 13 февраля в 14:52
Ответ дляПерша леді колгоспу
йде мова про здоровий глузд
чиюсь працю, де ціна години пару тисяч доларів, може собі дозволити хіба доларовий мільйонер
Перша леді колгоспу• 13 февраля в 15:00
Ответ дляMs. Анонимная
йде мова про здоровий глузд
Так це ж чудово