ничевока• 13 февраля в 09:01
Що буде з цінами на нерухомість весною?
І в цілому в 2025?І з цінами на будматеріли?
Copy-Paste• 13 февраля в 09:03
Ответ дляПишу каліграфічно
Це кожного ранку така тема обов´язкова?
Мониторинг рынка 🤣
Катастрофа• 13 февраля в 09:04
По любому в Покровске и Бахмуте взлетят цены
Уже присматриваю там участки
Роздратована шкіра• 13 февраля в 09:09
Ответ дляМона Лиза
Кому що, а манькі нерухомість
Кому как, а мне тоже важно
Пока рассмотрят получение сертификатов, пока найдешь что то, забронируешь деньги, столько нервов хоть что то купить
Мона Лиза• 13 февраля в 09:11
Ответ дляРоздратована шкіра
Кому как, а мне тоже важно
Але ви мабуть не задаєте це питання по кілька разів на день?
Знаю бакси• 13 февраля в 09:12
Как вы задолбали с этими ценами.
Откуда только деньги на квартиру, если ума пол извилины
Психологічка• 13 февраля в 09:13
Важко сказати. Політичні події починаючи зі вчора почали дуже стрімко розвиватись. І дивлячись на те, що Трамп тупо здав Україну і буде швидше за все капітуляція (яку ми б і без нього на таких умовах могли б підписати), розвиток подій дуже проблематично передбачити. По-1, чи відмінять військовий стан (його можуть замінити на надзвичайний стан і все так же не випускати чоловіків). По-2, чи буде в нас дефолт, Трамп вже прямим текстом сказав, що відновлення України не фінансуватиме. По-3, які будуть умови заморозки. Якщо рашка таки добється умов, що записані в її конституції - доведеться віддати Запоріжжя та Херсон. Я собі уявляю тоді, яка буде довіра людей до країни. Коли одного дня ти ще маєш житло в місті, а завтра його здали окупанту і воно, як предмет перейшло ’з рук в руки’. Я собі уявляла взагалі, що буде жопа з війною (тобто, і так жопа, але я думала, що у нас одразу дефолт буде і талони на їжу і т.д., гіперінфляція, як на початку 90х), але цього не сталось - тому більше не берусь прогнозувати. З чоловіком маємо житло і до війни планували відкладати гроші і купувати більше (ми на ЗУ), але навіть тут стрьомно в це гроші вкладати на разі, бо воно може, як і подорожчати на 10-20%(не думаю, що більше взагалі можливо), так і знецінитись в 2-3 рази.
Капитошечка• 13 февраля в 09:16
Ответ дляПишу каліграфічно
Це кожного ранку така тема обов´язкова?
Як і ’кому сьогодні так само погано, як мені’
Несемо світло разом• 13 февраля в 09:16
Поки будуть виділяти гроші на є-оселю, є-відновлення і т.п., ціни будуть тільки рости. Як тільки припинять фінансування, очікуйте, що вторинний ринок поповзе вниз.
Лялькодзьоб• 13 февраля в 09:21
Ответ дляКатастрофа
Уже присматриваю там участки
Советую присмотреться к Судже,там тоже участки не плохие
Лялькодзьоб• 13 февраля в 09:21
Ответ дляЗнаю бакси
Как вы задолбали с этими ценами.
Не судите по себе
Лялькодзьоб• 13 февраля в 09:23
Ответ дляПсихологічка
Политика-это не ваше.Нет смысла далее читать ваш опус.Извините
Лялькодзьоб• 13 февраля в 09:25
По поводу вчерашних событий,наоборот для Украины теперь все хорошо.Могло быть в разы хуже
Потужна махіна• 13 февраля в 09:33
Ответ дляНесемо світло разом
Це правда, але звідки взяти цю інформацію чи виділяють гроші на ці програми?
Катастрофа• 13 февраля в 09:42
Ответ дляЛялькодзьоб
Вы сарказма не понимаете
Я из Мирнограда
Чучело-Мяучело• 13 февраля в 09:49
Ответ дляКатастрофа
Вы сарказма не понимаете
Я из Мирнограда
Какие варианты рассматриваете для себя? От вас менее 10 км до линии фронта.
Свідок Перемоги• 13 февраля в 09:49
Ответ дляЗнаю бакси
Как вы задолбали с этими ценами.
А вас це дратує явно не від великого розуму
Чучело-Мяучело• 13 февраля в 09:50
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Зараз ціни на піку .
Скоріше всього будуть падати
Кордони закриті, переселенців буде більше. Ціни на житло не впадуть.
Моторошні троянди• 13 февраля в 09:50
Не знаю як десь, але в Києві лиш росте. І черга на квартири , щоб зняти( по адекватним цінам, вторичка).
Чучело-Мяучело• 13 февраля в 09:52
Ответ дляМоторошні троянди
Люди виїжджають із Донецької області, Херсона, Сумської обл. Попит породжує зростання цін.
Пишу каліграфічно• 13 февраля в 09:55
Ответ дляПсихологічка
Повністю згодна. І більше ніж впевнена, що буде заморозка, а чоловіків випускати не будуть