ничевока• 13 февраля 2025
Що буде з цінами на нерухомість весною?
І в цілому в 2025?І з цінами на будматеріли?
Copy-Paste• 13 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Це кожного ранку така тема обов´язкова?
Мониторинг рынка 🤣
Катастрофа• 13 февраля 2025
По любому в Покровске и Бахмуте взлетят цены
Уже присматриваю там участки
Роздратована шкіра• 13 февраля 2025
Ответ дляМона Лиза
Кому що, а манькі нерухомість
Кому как, а мне тоже важно
Пока рассмотрят получение сертификатов, пока найдешь что то, забронируешь деньги, столько нервов хоть что то купить
Мона Лиза• 13 февраля 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Кому как, а мне тоже важно
Але ви мабуть не задаєте це питання по кілька разів на день?
Знаю бакси• 13 февраля 2025
Как вы задолбали с этими ценами.
Откуда только деньги на квартиру, если ума пол извилины
Психологічка• 13 февраля 2025
Важко сказати. Політичні події починаючи зі вчора почали дуже стрімко розвиватись. І дивлячись на те, що Трамп тупо здав Україну і буде швидше за все капітуляція (яку ми б і без нього на таких умовах могли б підписати), розвиток подій дуже проблематично передбачити. По-1, чи відмінять військовий стан (його можуть замінити на надзвичайний стан і все так же не випускати чоловіків). По-2, чи буде в нас дефолт, Трамп вже прямим текстом сказав, що відновлення України не фінансуватиме. По-3, які будуть умови заморозки. Якщо рашка таки добється умов, що записані в її конституції - доведеться віддати Запоріжжя та Херсон. Я собі уявляю тоді, яка буде довіра людей до країни. Коли одного дня ти ще маєш житло в місті, а завтра його здали окупанту і воно, як предмет перейшло ’з рук в руки’. Я собі уявляла взагалі, що буде жопа з війною (тобто, і так жопа, але я думала, що у нас одразу дефолт буде і талони на їжу і т.д., гіперінфляція, як на початку 90х), але цього не сталось - тому більше не берусь прогнозувати. З чоловіком маємо житло і до війни планували відкладати гроші і купувати більше (ми на ЗУ), але навіть тут стрьомно в це гроші вкладати на разі, бо воно може, як і подорожчати на 10-20%(не думаю, що більше взагалі можливо), так і знецінитись в 2-3 рази.
Капитошечка• 13 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Це кожного ранку така тема обов´язкова?
Як і ’кому сьогодні так само погано, як мені’
Несемо світло разом• 13 февраля 2025
Поки будуть виділяти гроші на є-оселю, є-відновлення і т.п., ціни будуть тільки рости. Як тільки припинять фінансування, очікуйте, що вторинний ринок поповзе вниз.
Лялькодзьоб• 13 февраля 2025
Ответ дляКатастрофа
Уже присматриваю там участки
Советую присмотреться к Судже,там тоже участки не плохие
Лялькодзьоб• 13 февраля 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Как вы задолбали с этими ценами.
Не судите по себе
Лялькодзьоб• 13 февраля 2025
Ответ дляПсихологічка
Политика-это не ваше.Нет смысла далее читать ваш опус.Извините
Лялькодзьоб• 13 февраля 2025
По поводу вчерашних событий,наоборот для Украины теперь все хорошо.Могло быть в разы хуже
Потужна махіна• 13 февраля 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Це правда, але звідки взяти цю інформацію чи виділяють гроші на ці програми?
Катастрофа• 13 февраля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Вы сарказма не понимаете
Я из Мирнограда
Чучело-Мяучело• 13 февраля 2025
Ответ дляКатастрофа
Вы сарказма не понимаете
Я из Мирнограда
Какие варианты рассматриваете для себя? От вас менее 10 км до линии фронта.
Свідок Перемоги• 13 февраля 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Как вы задолбали с этими ценами.
А вас це дратує явно не від великого розуму
Чучело-Мяучело• 13 февраля 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Зараз ціни на піку .
Скоріше всього будуть падати
Кордони закриті, переселенців буде більше. Ціни на житло не впадуть.
Моторошні троянди• 13 февраля 2025
Не знаю як десь, але в Києві лиш росте. І черга на квартири , щоб зняти( по адекватним цінам, вторичка).
Чучело-Мяучело• 13 февраля 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Люди виїжджають із Донецької області, Херсона, Сумської обл. Попит породжує зростання цін.
Пишу каліграфічно• 13 февраля 2025
Ответ дляПсихологічка
Повністю згодна. І більше ніж впевнена, що буде заморозка, а чоловіків випускати не будуть