Gemini ІІ• вчера в 17:42

Старий під реконструкцію чи новий під ремонт

Зʼявився варіант будинку в супер локації міста, тиха вулиця, 7 соток, всі міські комунікації, інфраструктура і зупинки 300м - будинок під реконструкцію. Або новий від забудовника за містом, поблизу толком нічого, типу колись може щось буде. Авто одне є.
Може хтось мав досвід реконструкції - поділіться.
Зробіть вибір:
вже голосів: 25
новий за містом
старий в топ локації міста
Я Головна• вчера в 17:43
Старий
Маємо обидва варіанти, новий продаємо

Бабо-лебідка• вчера в 17:44
тот новый хоть построен или еще котлован?
автор Gemini ІІ • вчера в 17:58
Ответ дляБабо-лебідка
Нові, їх забудовники вулицями будують і здають.
Та ми і самі думали побудувати, але ділянку в нормальному районі міста важко знайти. Ще пару тисяч і з будинком вже взяти можна (старим)
Prervana• вчера в 18:24
А реконструкция в чем будет состоять? Вот прям до фундамента все расковырять, да и сам фундамент тоже?
Вот Она Я• вчера в 18:37
Район дуже багато значить. Знайомі так брали, то задоволені, бо ділянка без комунікацій дорожче плюс документи на будинок
ПампушОК• вчера в 18:40
Залежить від ’глибини’ реконструкції - коли побудовано, з чого побудовано, доглядали чи стояв пусткою.
Глас_Народа• вчера в 18:48
Для будь якої нерухомості на першому місці локація.
Дюймовочка• вчера в 18:56
Если наш дорогой корумпированный Киев, то любой частный дом в пределах города - потенциальная строительная площадка. Увы
автор Gemini ІІ • вчера в 19:57
Ответ дляPrervana
Збільшення трохи площі, на метрів 30, перепланування кімнат, ремонт. Дах перекрити, утеплення фасаду. Ну і прибудинкова поступово

автор Gemini ІІ • вчера в 19:57
Ответ дляДюймовочка
Вінниця
Prervana• вчера в 20:39
Ответ дляGemini ІІ
Ну это не страшная реконструкция, я за этот вариант