Кокосиха• 14 февраля в 18:18
20 оренда без урахування ком послуг
Це дофіга за однокімнатну?
Із урахуванням того,що 20 це середня зарплата по Києву.
Переконую чоловіка переїхати в дешевшу квартиру він не хоче ,в нас щей садок для дитини в іншому кінці району, тобто по заторам добиратися палити бензин амортизація машини
Я наприклад не готова ужиматися втрик притик щомісяця заради квартири зйомної, чоловік каже,а доведеться !
Я в шоці з того ,як він думає
Я б жила в гірших умовах зате,щоб витягували по засобам,а не щомісяця лізти в кредитку
Я в шоці з того ,як він думає
Оле Лукойе• 14 февраля в 18:22
Нормально за квартиру 50 м у новому будинку
Знайома здає за такі гроші в ЖК Місто Квітів, а інша знайома здає за 45000 двокімнатну двоповерхову в ЖК Кампус (а там треш сам будинок і ОСББ), квартира і ремонт- супер
Викликаю на дебати• 14 февраля в 18:30
Їдьте на Трою
Тут знімете трьошку з чудовим ремонтом та технікою
У вас дитина, ви в однушці, недешевій, яку ще й не тягнете
В мене доречі сама низька зп серед колег
40000 грн
Якщо ви вже про зп заговорили
40000 грн
Якщо ви вже про зп заговорили
Кокосиха
• 14 февраля в 18:47
Ответ дляЗлюка-закусюка
Однокімнатна з дитиною?) Ще й за 20 тисяч??
Пробачте ,що ми не олігархи
Злюка-закусюка• 14 февраля в 18:54
Ответ дляКокосиха
Пробачте ,що ми не олігархи
Так це ж у вашого чоловіка замашки олігархічні) Знімати однушку за таку високу ціну. При цьому у дитини немає окремої кімнати.
Полуничка• 14 февраля в 18:56
Как то дофига. Или у вас супер супер ремонт или Крещатик?
Но оно того не стоит если есть стеснение средств