Я только за!• 15 февраля в 16:13
Як викликати колишнього на діалог?
Зустрічалися коли мені було 20, йому 25, зараз мені 27, йому 33 приблизно, живе з мамою. Зі мною спілкування не хоче, бо я була одружена і маю доньку, ось викликала інтерес своїм тупим жартом, згадала що возив з собою вазелін
Пройшло 7 років, не викликає в мене інтересу, просто скучно.
Більше нічого не пишу, дивлюся заходе, в мережі, хоч не сидів в вайбері ніколи. Чекає?
Форс мажор• 15 февраля в 16:17
Это днище .
Автор, вернитесь в школу, научитесь составлять предложения и тексты читабельные. И меняйте кардинально жизнь, это же клоака какая то.
Аноним с кешбеком• 15 февраля в 16:18
Ответ дляСапай вазони
Жизнь одноклеточных под микроскопом
Зачем вы обижаете одноклеточных этим сравнением?
Маю декілька думок• 15 февраля в 16:20
Я, конечно, понимаю, что такое существует, но предпочитаю не стыкаться с подобным. Зря прочитала
Форс мажор• 15 февраля в 16:23
Ответ дляЛуковая
Від діалогу так і віє його зацікавленість вами
Той випадок , коли можна сказати:’ Боже, яке воно... тупе’
І я не про бідного мужика, якому прийшлося з цим стикнутися.
Крошечка-хаврошечка• 15 февраля в 16:23
Автор, если увеличить фото Аватарки, и немного поискав, мужик найден в соц сетях. Я отправлю ему ссылку на эту тему, и у вас с ним будет диалог. Вы ж этого хотите?
Борець за гаманець• 15 февраля в 16:30
Ответ дляЛуковая
Ага, а вона настільки не зацікавлена, що 7 років вишукує його у списку діалогів у вайбері й підсікає: сидить він там онлайн чи ні.
Я только за!
• 15 февраля в 16:58
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я сказала що чекаю з ним діалог? Мені смішно що все він ігнорив а на це відповів
Смайликівна• 15 февраля в 17:14
Ответ дляЯ только за!
Вы до сих пор не можете от мужчины отстать? И такие женщины ещё и размножаются. Днище
фрау Гітта• 15 февраля в 18:44
Вас задіває, що він не хоче з вами спілкування? І ви переходите на тупі жарти аби зачепити його і спровокувати?