Викасикрет• 15 февраля 2025
сідничне передлежання, 38 тижнів, то все?
Сьогодні рівно 38 тижнів за календарем, сідничне передлежання, рубець на матці, якби лежала б нормально, то пустили б у природні пологи, а тепер все, тільки кр?
Може у когось був «позитивний» досвід, коли дитина перевернулась пізніше, поділіться. Хочеться ще крапельку надії.
Викасикрет
• 15 февраля 2025
Місяць робила вправи спеціальні, постійно моніторили, мені здається вона просто глибоко сідничками у «ямку» сіла і не може звідти вибратися
Викасикрет
• 15 февраля 2025
Ответ дляСекретница
Залежить від дитини і кількості вод. В колінно-локтьову стаєте?
Та я в ній живу, і плінтус постійно протираю, підкладаю подушку під попу і лежу задерши ноги на стінку(
Секретница• 15 февраля 2025
Ответ дляВикасикрет
Тоді готуйтесь до пологів і не нервуйте. Аби здорові були.
Здоров´я !
ЧупакабраЗеБест• 15 февраля 2025
Ответ дляВикасикрет
и это все с рубцом? ну вы рисковая.
а кто вообще берется за ерпкс?
5роддом? третий?
а кто вообще берется за ерпкс?
5роддом? третий?
Викасикрет
• 15 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
и это все с рубцом? ну вы рисковая.
а кто вообще берется за ерпкс?
5роддом? третий?
а кто вообще берется за ерпкс?
5роддом? третий?
В третьому двічі народжувала після кс, дуже задоволена.
Але зараз у Львові, ну і така ситуація (
курасаны• 15 февраля 2025
Ответ дляВикасикрет
Так
Якщо можна поділіться досвідом, що не так? Я, наприклад, після природніх хотіла б КР.
Забагаловка• 15 февраля 2025
Нет не перевернулась дочка, делали кесарево. Была шея обмотана пуповиной. Резали от пупка и вниз- продольно
Викасикрет
• 15 февраля 2025
Ответ длякурасаны
Усе було не так. Я б не хотіла зараз про це, там дууууже негативний досвід
Трільчиха• 15 февраля 2025
Народжуйте так, щоб дитина була здоровою, без різниці кс чи природні, це лише роди, шви загояться, шрами можна пережити, при бажанні зашліфувати, здоров´я дитини важливіше.
Викасикрет
• 15 февраля 2025
Ответ дляТрільчиха
Наче в мене є вибір
Olivka-Misha• 15 февраля 2025
Зачем вам те ер, если можно кесарево?? Жизнь и здоровье ребенка превыше всего! У меня было кесарево, это просто идеально! Если буду ещё рожать, то только кесарево! Если у вас был негативный опыт, то уверенна что он не повторится, это больше зависит от квалификации врача!! Не тупите, делайте кесарево!!
Трільчиха• 15 февраля 2025
Ответ дляВикасикрет
Наче в мене є вибір
Ну є всякі випадки, коли жінка увіб´є собі в голову, що хоче природні будь що, знаходить лікарів, які погоджуються, а потім дитина наслідки вигрібає
Звоночек• 15 февраля 2025
Я народжувала лише раз, майже 20 років тому. Теж сідничне, ще й вузький таз.
Робила ті вправи, робила- нічого.
Так і народилася доня попою вперед.
Благо, всього 3150г була.
Робила ті вправи, робила- нічого.
Так і народилася доня попою вперед.
Благо, всього 3150г була.
ЧупакабраЗеБест• 15 февраля 2025
Ответ дляВикасикрет
во дела, ну вы продвинутая в этом плане
Статус Ква• 15 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
и это все с рубцом? ну вы рисковая.
а кто вообще берется за ерпкс?
5роддом? третий?
а кто вообще берется за ерпкс?
5роддом? третий?
у меня было ЭКС еще в 2012 и тогда у нас в маленьком городке уже пускали в ЕР после КС.
Кучерявочка• 15 февраля 2025
Ответ дляВикасикрет
Тобто це четвертий раз?! Ще в принципі є різниця як? Шви однаково що на животі, що коли в промежині - неприємно і те і те.
Звоночек• 15 февраля 2025
Я у мами теж до певного терміну на попі сиділа, мама якось мила підлогу руками і відчула, як я перевернулася.
На жаль, мені це не допомогло.
Викасикрет
• 15 февраля 2025
Ответ дляКучерявочка
Різниця завжди є
Кучерявочка• 15 февраля 2025
Ответ дляВикасикрет
Різниця завжди є
Різниця є. Але знаєте, я після 2 природніх, і кожен раз епізіо, і розриви, і тріщина в заду. Бо я невеличка, а діти по 3600. Тому я мабуть би від КР не відмовилась. Але більше 2 дітей не хочу.
Анчо Ус• 15 февраля 2025
Моя сестра сама народжувала в 2001 році з сідничним передлежанням. Причому раніше їй говорили, що дитина неправильно лежить потрібно робити вправи, щоб перевернувся плід. Робила, а в результаті, як народжувала дитина була обвита пуповиною три рази. Якісь уколи тоді робили. Дякувати Богу все добре обійшлося
Викасикрет
• 15 февраля 2025
Ну, якщо вона не перевернеться, у будь-якому випадку буде кр, ніхто мене з рубцем не пустить народжувати так
Блондинка в Законе• 15 февраля 2025
Ответ дляКучерявочка
Не всегда есть швы. У меня первые роды есть, вторые нет. Я была счастлива, бегала на следующий день
Непогодка• 15 февраля 2025
Ответ дляКучерявочка
Це ’мабуть’, у кожного свій досвід. Знайома попала в хвилю коли за кр давали взятку, вона вибрала і лікаря і взятку а потім жаліда довго, проблеми були і зі здоров´ям і з гв
Кучерявочка• 15 февраля 2025
Ответ дляНепогодка
Це просто є тип людей, які просто вічно жаліють про минуле, безкінечна рефлексія а як би могло бути замість насолоди теперішнім. Я теж мала проблеми з ГВ обидва рази, ну його в пєнь. І тріщину лікувати теж було проблема, але все пройшло і головне - це діти, мені прикольно зараз) що було - біс із ним.
Маргарита и Мастер• 15 февраля 2025
Раніше треба було ставати,зараз вже не перевернеться.Йдіть на кс,все буде добре.