Весела бджілка• 15 января в 15:23

Спіраль Мірена і ГВ ваш відгук

Розумію що у всіх все індивідуально але..
Аленоміоз швидко повернувся після 3 пологів дитині нині 1 рік на ГВ
Ставити чи ще почекати? Там процедура наркоз чи що?
Проблема що місячні супроводжується головною біллю шия спина болять загальне самопочуття жесть набряк та тиск підвищується, тече сильно
І цікавить ваш реальний відгук
Результат:
вже голосів: 6
4 (66.67%) Інше
1 (16.67%) Спіраль допомогла
1 (16.67%) Багато побочок
0 (0%) Спіраль не допомогла
0 (0%) Зняла раніше
Джемма• 15 января в 15:24
А скільки ви плануєте годувати ще? Що лікар каже?
Я планую ставити, в мене ендометріоз і дуже обільні, дуже. Але дитині вже 5 майже
автор Весела бджілка • 15 января в 15:25
Ответ дляДжемма
Хотіла до 2 років попередні рази 1 і 9 та 1 і 10 полишала
Весела моль• 15 января в 15:44
Я ставила Мірену як засіб запобігання вагітності. Дитині було 4 місяці, годувала до 1.2 роки. Тільки позитивні моменти, що вже 5 років насолоджуюсь життям без місячних. P.S. наркоз не потрібний, по відчуттям, то трошки болісніше, ніж аналізи на уреоалазму
КартаБезКомиссий• 15 января в 16:04
Ответ дляВесела моль
Зовсім немає місячних?
Ms. Доброта• 15 января в 16:05
Ставте. Стане краще, але не одразу, десь місяці через 3-4
Наркоз не потрібен, якщо у вас 3 пологів то ви навіть нічого не відчуєте, якщо лікар не сильно закриє щипці.
Марина навіть згідно інструкції можна підчас ГВ, тому не переймайтеся за лактацію та дитину
Весела моль• 15 января в 16:12
Ответ дляКартаБезКомиссий
Зовсім немає місячних?
Перші півроку була якась мазня в час, коли мають бути місячні. Потім взагалі нічого. Зараз, інколи може бути мазня, але рідко. Для себе бачу тільки плюси: статеве життя регулярне без перерви, перепадів настрою та жахливого психологічного стану перед пмс немає. Краса.
Все до блиску• 15 января в 16:15
Мой отзыв положительный, при аденомиозе. Правда гв неактуально для меня.
автор Весела бджілка • 15 января в 21:57
Ответ дляMs. Доброта
Дякую