Викасикрет• 15 февраля 2025
сідничне передлежання, 38 тижнів, то все?
Сьогодні рівно 38 тижнів за календарем, сідничне передлежання, рубець на матці, якби лежала б нормально, то пустили б у природні пологи, а тепер все, тільки кр?
Може у когось був «позитивний» досвід, коли дитина перевернулась пізніше, поділіться. Хочеться ще крапельку надії.
Кашпо• 15 февраля 2025
У мене три КР, перший - через сідничне. Дуже вас розумію і підтримую.
Моя кума мала перший КР, з другим готувалася до вагінальних, але малюк сів на сіднички. Вона спочатку переживала, а потім сказала йому: ’Хочеш так сидіти - буде КР. Хочеш народитися сам - повертайся’. І відпустила ситуацію. Каже, що вже навіть думала, що буде операція, значить, хвилювань менше. Я не скажу точно, скільки то було тижнів, але термін досить великий, тобто було мало шансів, що дитина повернеться в головне. І вона була шокована, коли малюк таки повернувся! Народжувала сама, усе ОК.
Коли моя мала сиділа в сідничному, я чула історії, коли діти поверталися в день пологів. Хай усе у вас з дитиною буде добре 🙏
Викасикрет
• 17 февраля 2025
Ответ для-Ань-
Упражнение смыкание стоп и ладоней.
Вибачте, а чим воно допоможе?
Викасикрет
• 19 февраля 2025
Ответ для-Ань-
Я колись в книзі читала про випадок, що вагітна лежала в такій позі кілька годин в день, і дитина перевернулась.
Ну і без вправ діти бувають перевертаються, один випадок ні про що не говорить, взагалі ця вправа на інше впливає 🤷🏼♀️