Ms. Сама прямота• 17 февраля в 09:49
Як отримати посилку на Новій пошті по іншому номеру телефону?
Тобто маю два номера телефону, при реєстрації на сайті вказала номер телефону яким користуюся на даний час і зробила там замовлення, а на новій пошті у мене інший номер прив´язаний... Тепер мені на цей другий номер прийшло повідомлення що мені іде посилка з іноземного сайту і потрібно вибрати куди їй їхати (поставило поштомат в не зручному місці), в додатку я зрозуміло посилки цієї не бачу і як мені її взагалі отримати тепер?..
Ms. Сама прямота
• 17 февраля в 09:50
І взагалі якщо у мене цей номер не прикріплений до нової пошти мені взагалі смс прийде що посилка прийшла?
долой_лама• 17 февраля в 09:50
Змініть отримувача, напишіть там номер який закріплено в вашому застосунку на нп.
Точніше попросіть на пошті змінити
Ms. Сама прямота
• 17 февраля в 09:52
Ответ длядолой_лама
Точніше попросіть на пошті змінити
Але я і тим номером користуюся, мені на тей номер посилки теж ідуть ...
Кудрі кручу сама• 17 февраля в 09:53
Або ще варіант заведіть новий акк на НП з іншим номером телефону, на який відправили посилку.
Ms. Сама прямота
• 17 февраля в 09:53
Ответ дляКудрі кручу сама
Зверніться в чат бот НП
Дякую, не подумала, напишу ще туди
Я ж думаю я цим нічого не порушую?
Кудрі кручу сама• 17 февраля в 09:54
Ответ дляЩа как дам
Получить можно по паспорту, остальное не подскажу
В поштоматі?
Кудрі кручу сама• 17 февраля в 09:54
Ответ дляMs. Сама прямота
Дякую, не подумала, напишу ще туди
Я ж думаю я цим нічого не порушую?
Думаю вам там самий оптимальний варіант запропонує оператор. Нічого не порушуєте. Просто помилились з коректним номером телефону.
Ms. Сама прямота
• 17 февраля в 09:55
Ответ дляКудрі кручу сама
Я теж так думала, але чи можна одна й та ж сама людина і два акаунти нової пошти ..?
ВерСаСе• 17 февраля в 09:56
Ответ дляMs. Сама прямота
так, я так робила, коли мені прислали на іншій номер у поштомат, видйіть з акаунту у додатку та зареєструтесь за ще одним номером
Кудрі кручу сама• 17 февраля в 09:57
Ответ дляMs. Сама прямота
Думаю можна. Спробуйте, якщо не вийде, то до оператора. Думаю такі ситуації вже бували.
Ms. Сама прямота
• 17 февраля в 09:57
Ответ дляВерСаСе
а переадресацію не можна зробити на інший номер?
Мені б було зручніше просто довірити іншій особі отримання , але де це зробити ...
Чи може я тоді просто на новій пошті назву номер посилки при отриманні і мені прийде смс на цей інший номер?
Кудрі кручу сама• 17 февраля в 09:58
Ответ дляВерСаСе
Також подумала про цей варіант, але ж другий номер телефону не привʼязаний до НП.
Кудрі кручу сама• 17 февраля в 09:59
Ответ дляMs. Сама прямота
Вам простіше буде зареєструвати новий номер. Потім просто вийдете з нового, переключитесь на старий, куди зазвичай приходять посилки.
У вас же посилка йде в поштомат, а не на відділення.
Ms. Сама прямота
• 17 февраля в 10:00
Ответ дляВерСаСе
Переадресацію можна зробити лише коли посилка буде вже на Україні, можу пропустити цей момент і там не знаю чи змінюється номер, там змінюється місце надходження здається
Ms. Сама прямота
• 17 февраля в 10:02
Ответ дляВерСаСе
Дякую 🌷
Ща как дам• 17 февраля в 10:03
Ответ дляКудрі кручу сама
В поштоматі?
Она не собирается в поштомате получать, перечитайте
Ms. Сама прямота
• 17 февраля в 10:03
Ответ дляКудрі кручу сама
Я її вже змінила на. Відділення)))), ну думаю можна змінити знову там само
Ms. Сама прямота
• 17 февраля в 10:04
Ответ дляКудрі кручу сама
Я просто не знала чи можна два акаунти на новій пошті на одну людину
Ms. Сама прямота
• 17 февраля в 10:05
Ответ дляКудрі кручу сама
Мені мабуть і виходити не обов´язком, цей другий номер на іншому телефоні, нехай там буде
Розумна Губка• 17 февраля в 10:05
Ответ дляMs. Сама прямота
Можно.
У меня и на второй номер есть кабинет. Но день заходить выходить туда сюда.
Просто приходит смс в вайбер когда приходит посылка. На почте говорю номер ттн и паспорт.
Ms. Сама прямота
• 17 февраля в 10:06
Ответ дляЩа как дам
То я б змінила на інший зручний мені поштомат
Ms. Сама прямота
• 17 февраля в 10:09
Ответ дляРозумна Губка
Можно.
То в такому випадку і тей другий додаток не потрібен? Просто кажете номер посилки і пред´являєте паспорт?
Оце фіфа• 17 февраля в 10:53
обираєте ’доручити іншому отримувачу’ та обираєте свій номер, прив’язаний до НП, взагалі не бачу проблем
ну і обираєте зручний поштомат
Ms. Скромность• 17 февраля в 11:17
Ответ дляОце фіфа
ну і обираєте зручний поштомат
Де їй обирати ’доручити іншому отримувачу’, якщо на цей номер додаток не прив´язаний? Питання ж в тому, як керувати цією посилкою. Так, якщо доручити самій собі (вказати інший номер телефона), тоді можна і поштоматом скористатись. Але автор питає ЯК здійснити передоручення?
Ms. Скромность• 17 февраля в 11:23
Якщо ваш телефон підтримує таку можливість, можете створити клон додатка нової пошти і залогінитись там під іншим номером (це щоб не виходити/заходити кожен раз під різними номерами телефонів). Зможете одночасно відслідковувати свої посилки з обох номерів
Ms. Сама прямота
• 17 февраля в 11:54
Ответ дляMs. Скромность
У мене два пристрої і два номера телефону, лише не знала чи мОжна створити два додатка нової пошти на одну людину