ДаЗдраПерма• 18 февраля 2025
У вас когда-то глючил электронный градусник?
Не хорошо себя чувствую, голова болит, решила измерить температуру. Смотрю, показывает 36,3, чуть рукой пошевелила и тут градусник пищит как на температуру. Смотрю, а там 40,1 🤯 просто видимо что-то заело, но хорошо что на мне 😂 температура в норме, к счастью электронный градусник не один. Просто интересно, замена батарейки решит эту проблему или уже всё?
Весела моль• 18 февраля 2025
Глючил.они часто со временем глючат.замена батарейки глюкам не поможет
Дюймовочка• 18 февраля 2025
Так, купила для дитини з гнучким кінцем - то періодично 40 з копійками виходило. В перший раз думала швидку викликати, але добре, що переміряла іншим
Після того тільки Little Doctor - років з 10 був перший, поки необережно батарейку поміняла. Купила аналогічний
Дюймовочка• 18 февраля 2025
Ответ дляСусановна
только ртуть
Ну ртуть можливо точно показує, але чи нужна та точність? Електронним міряю 5 хвилин (не звертаю увагу на звуковий сигнал), та і все. Результат може на 0.1-0.2 відрізнятися від ртутного, то некритично. Пригадую дитинство, скільки тих ртутних я перебила, як потім ті шарики збирали... Ну його. Спокійно дитині поставила електронний і не сидиш поруч, боячись, що розіб´є. Не варта точність ртутних отого всього клопоту
Love_Love_Love_• 18 февраля 2025
Мало того, я щодня вимірюю температуру їжі, їжа в одному тому самому місці може бути з похибкою в три градуси
Love_Love_Love_• 18 февраля 2025
Ответ дляДюймовочка
В дитинстві в мене були ангіни кожні 3 місяці і я вічно з тими градусниками. За життя не розбила жодного. Хз як ви так🤷♀️