Весёлая морковка• 18 февраля в 20:40

Чи потрібно наносити зволожуючий крем на жирну шкіру?

або що ви використовуете, щоб зневоднена шкіра виглядала здоровою?
Там-тарарам• 18 февраля в 20:56
Зволожувати потрібно, звичайно. Як не парадоксально звучить, але менше буде жирніти, коли насититься вологою.

Особисто мені креми не підходять, використовую тонер та емульсію
Забрызжу ядом• 18 февраля в 21:11
Легкий крем флюид для жирной/комби кожи.
Воленс-неволенс• 18 февраля в 21:49
Крем-гель или milky-toner как climax, needly, tir-tir - их для жирной кожи может быть достаточно без крема, при этом они работают на 100%
Ух яка ж Я• 18 февраля в 23:20
Ответ дляВоленс-неволенс
Скиньте, пожалуйста, фото этих кремов