Брехушечка• Изменено 20 февраля в 00:23

Вітчим

Мій брат почав жити з жінкою ,в нього є дорослий син і колишня дружина ,у нової жінки є син йому майже 12 років .Так вийшло ,що вони познайомилися через інтернет і перша зустріч відбулася всі разом -його нова жінка ,син і мій брат !Зустріч була напружена ,бо хлопець почав ревнувати ,але всі сіли поговорили і наче прийшли до єдиного рішення .З часом брат забрав жінку з хлопцем в своє місто ,в свій будинок .Син пішов до школи ,але все ще сумує за старими друзями і дуже мало спілкування з моїм братом .Інколи за день можуть не побачитись навіть ,бо син не виходить з кімнати ,але так буває не завжди інколи вони всі разом вечеряють наприклад .Я говорю брату ,що ти сам маєш якось почати спілкування,але він пробує ,але хлопець як їжачок )Брат терпеливий ,але може все таки щось порекомендуєте ,буду дуже вдячна !?Може є психологи тут на сайті
Невидимка Майя• 20 февраля в 00:24
Рекомендую не лізти в чужі сім´ї.
Тим більше з порадами анонімів.
ПАЦАНКА О• 20 февраля в 00:29
Автор, вы, пока не научитесь ставить знаки препинания перед пробелом, не сможете быть убедительным. Ни в одной из сотен ваших тем. Это я вам как психолог говорю.
Попразендовна• 20 февраля в 00:32
Ответ дляПАЦАНКА О
Кстати, да. Меня это тоже раздражает.
Слово- запятая- и потом пробел- дальше следующее слово.
Глубоководная селедка• 20 февраля в 00:33
Парню 12 лет, переходный возраст. Он с собой и своими гормонами не может разобраться, а тут ещё маман с навязанным ´папой´ наседают и что-то хотят от него. Отстаньте от пацана. Время расставит всё по местам. Главное, всё должно быть без агрессии.
ПАЦАНКА О• 20 февраля в 00:34
Ответ дляПопразендовна
Кстати, да. Меня это тоже раздражает.
Относительно автора этой темы, то это его авторский почерк
Мию чакри щоденно• 20 февраля в 00:50
Отстаньте от ребенка. Говорю как мама подростка. Общих ужинов достаточно. Узнавайте не булят ли в школе иногда. А в целом не трогайте его. У меня дома такой же.