Полтавська галушка• Изменено 20 февраля 2025

Розійшлась з чоловіком три роки тому. Він весь час старається повернути сім´ю

Сьогодні знайшла телефон під радіо системою. Телефон не заряджається, в ньому стоїть сім карта. Хочу відремонтувати і розблокувати, колишній заявив що це його річ і я повинна віддати телефон йому негайно. Що б ви зробили на моєму місці?
Королева Сарказма• 20 февраля 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Депресія в моє дитини, не в мене. Я не маю на це часу. В мене тому і питання,чи розблокували б ви телефон, аби дізнатись точно чи була зрада якщо батько дітей згоден на всі умови котрі ви ставите і при цьому не призначається у зраді в якій ви його підозрюєте
Да!!! Вскрывать!
Держитесь, бедный ребёнок 😭
Ума Палата• 20 февраля 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Читаємо автора чи придумуємо своє? Де я писала що три роки тримає заряд?
Включіть і подивіться пам´ять. Якщо хоче вернутись в сім´ю, то мабуть на тому телефоні щось проти нього..
Ума Палата• 20 февраля 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Суть проблеми в тому що розійшлась з ним через підозру у зраді. Він всі ці роки доводить що я собі надумала і ніколи не мав коханки, а сім´я для нього на першому місці. Ніби уже і спілкуємось нормально, думаю що може дійсно придумала собі, а тут цей телефон.
Як доводить, то хай пароль скаже.
Замурмишка• 20 февраля 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Розумієте , якби я мала нову сім´ю то може б і мене це не цікавило. А тут я сама з двома дітьми, де їхній батько стверджує що я надумала і нічого не було. Зараз я сама, старша дочка на діалізі, плюс депресія з замахами на самовбивство. Хочеться знайти опору хоч в комусь, навіть в колишньому і випливає телефон котрий може бути доказом його зради. Це просто добиває ледажачого
Поліграф нехай пройде . Три роки гавномуття якогось.
Напланетянка• 20 февраля 2025
Ответ дляПолтавська галушка
выбросите вы тот телефон к едрене фене, и начинайте с мужем с чистого листа. даже если там и было что-то, то мужик уже осознал, раз 3 года пытается вас вернуть и доказать, что ничего не было. блядло уже б давно себе другую бабу нашел, а не за старой бегал. а вы и себя и его мучаете.
Ашолюдискажуть• 20 февраля 2025
Це ж ви з ним спілкуєтесь, бо знайшли привід написати.
А те, що він розповідає, що «сама надумала і не було», то це називається газлайтинг, така маніпуляція психологічна.

В мене схожа ситуація була, я заблокувала його і викинула всі його речі і подарунки. Це дає свободу. Навіщо підтримувати спілкування зі зрадником.