Organic• 20 февраля в 22:41

Часто кидає в жар

Частіше в день, ніби в квартирі стає дуже жарко відкриваю вікна і через деякий час проходить, потім буває вже відчуваю що прохолодно. Бувало в ночі кидало в жар і потіла, але це рідко, а в день постійно. Як думаєте що це може бути?
Успокойся_Успокойся• 20 февраля в 22:44
Клімакс?
Успокойся_Успокойся• 20 февраля в 22:45
Цукровий діабет?
ПампушОК• 20 февраля в 22:45
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Клімакс?
Может и климакс. Или сахар не в норме, или витамины надо пропить
автор Organic • 20 февраля в 22:45
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Клімакс?
Мені 31 критичні регулярні
автор Organic • 20 февраля в 22:46
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Цукровий діабет?
Ні
Успокойся_Успокойся• 20 февраля в 22:48
Здайте аналізи і на вітаміни в т.ч., як вище порадили, напишіть вашому терапевту, по симптоматиці щось скаже. Я писала з того що мене питали мої лікарі.
3@йk@• 20 февраля в 22:48
Це може бути і порушення функції ЩЗ, і вегетативна нервова система так себе поводити і на жаль це один з симптомів депресивних розладів
Кіна не буде• 20 февраля в 22:53
У меня в последнее время часто вдруг начинают гореть щеки, правда, в жар вроде не кидает и потливости нет. Это может быть приливы? Мне 44
автор Organic • 20 февраля в 22:59
Ответ дляКіна не буде
Дуже сумніваюсь, по словах у тих в кого були приливи перед клімаксом то це дуже далеко від вашого випадку)
Кіна не буде• 20 февраля в 23:00
Ответ дляOrganic
Спасибо! А в вашем случае у вас в квартире не жарко? Может, так из-за жары?
Успокойся_Успокойся• 20 февраля в 23:02
Ответ дляКіна не буде
Це все так індивідуально, краще б консультацію спеціаліста отримати все ж таки, якщо вас це дійсно турбує.
Оле Лукойе• 20 февраля в 23:08
Панические атаки?
Анонім Завгосп• 20 февраля в 23:53
в мене таке постійно траплялося вночі, лежу вкрита, прохолодно навіть - і от прямо накочує хвиля жару від ніг і до лиця, як наче хто мені окроп по венах пустив. В квартирі 20-21 градус, тобто не спека. Потім без привязки до цього стану почала пити таблетки від тиску, віт.Д, Біфрен - стала помічати що потроху почали зникати ці симптоми. Зараз дуже рідко може кинути в жар. Чи повязано це з ліками - не знаю.
Шикаю і викаю• 21 февраля в 04:05
Те саме автор, мені 27, загалом самопочуття чудове окрім цього моменту, цукор вживаю небагато, навіть не знаю що це таке.
Критичні дні регулярні
Думаю здати кров на гормони щитовидної залози
Шопингмонстр• 21 февраля в 08:28
Ответ дляOrganic
Мне 50, есть лёгкие приливы, просто жар в щеках на несколько секунд
Нагайна• 21 февраля в 14:34
Ответ дляOrganic
Мені 31 критичні регулярні
щитовидка , у мужа было такое же .
всем хоодно все в зимних куртках , а он в на распашку .
проверйте