Паспортний стіл• 21 февраля 2025
Хвиляста папужка 21 день сидить на яйцях
Чи треба просвітити і подивитися яйця, щоб впевнитися, що вони запліднені?
Буду вдячна за поради.
Перший раз несуться.
Буду вдячна за поради.
Перший раз несуться.
Заліковий троль• 21 февраля 2025
Що Ви там хочете побачити? Ви б хотіли, щоб Вам вагітній у піхву лазив Ваш орендодавець без медичної освіти, щоб подивитися, чи ви запліднена?
Папужка краще знає, що в не там і як. Не додавайте їй стресу
Шумелка Мышь• 21 февраля 2025
Автор, наскільки я знаю їх перевіряють на ембріони десь через тиждень, а у вас вже вилуплюватись мають, якщо живі. Але у більшості випадків домашні папуги несуть пусті яйця, так що яб не надіялась, краще б було перевірити вчасно і забрати щоб папуга не витрачала здоров´я марно. Не впевнена якщо раптом ваши яйця запліднені що ви там можете побачити на світлі вже зараз коли пташенятко там повинно займати все яйце. Так що вже чекайте тиждень і все, можна викидати
Паспортний стіл
• 21 февраля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
У мене померла папужка, то тепер я хвилююся, щоб все було у цих добре.
Сизоока бестія• 21 февраля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Жалко как-то) А попугай не в стрессе потом? Может пусть поиграет в наседку или нельзя?
Паспортний стіл
• 21 февраля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Дякую!!!
Паспортний стіл
• 21 февраля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Хвилююся за їх здоров´я.
Але яйць всього 4, то хоч це добре.
Сизоока бестія• 21 февраля 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Хвилююся за їх здоров´я.
Але яйць всього 4, то хоч це добре.
А это мало)? Бывает и больше? Она не встает вообще поесть попить? Тогда наверное да, лучше забрать если они пустые..
Скажений гудзик• 21 февраля 2025
Они пустые скорее всего
Обычно яйца высиживает самка, а самец сидит рядом с гнездышком и приносит самочке еду. Волнистые попугаи откладывают от 3 до 12 яиц. Отложив 1 яйцо самка начинает высиживать яйца и откладывать остальные приблизительно через 1 день каждое. С момента откладки яйца до проклевывания птенца проходит порядка 17-18 дней.
Паспортний стіл
• 21 февраля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Колись у мене була папужка-дівчинка. І вона почала нестися. Яйця я забирала, але вона померла від надмірного несіння. Було аж 18.
Ветеринар не допоміг
Сизоока бестія• 21 февраля 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Ветеринар не допоміг
Ужас.. бедняжка((
Скажений гудзик• 21 февраля 2025
Ответ дляПомеха справа
Удалено администрацией...
Всегда было интересно, что за интерес зафлудить любую тему ?
Вот к чему ваш флуд ? Совсем нечего делать ?
Паспортний стіл
• 21 февраля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Ужас.. бедняжка((
Тому я зараз хвилююся, як краще.
Мабуть, знайду знову орнітолога для консультації.
Сизоока бестія• 21 февраля 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Тому я зараз хвилююся, як краще.
Да, так будет лучше всего и на будущее будете знать что и как. Но судя по всему, что пишут здесь, то яйца да, пустые.. Если попугай не встает все это время, то не на пользу ей.
мистерЛяпсус• 22 февраля 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Все ж пусті, заберу їх, щоб не мучилася папужка
А як поводиться самець, він добре годував самочку, поки та сиділа на яйцях? Я колись мала декілька сімей хвилястих папужок, є досвід.
Паспортний стіл
• 22 февраля 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Так, добре годував, і сам сидів періодично на яйцях.