Вчителька з мікрорайону• 21 февраля 2025
Масло Гхи, Або топленое вершкове хто де купляє?
Підкажіть будь ласка де купляєте хороше масло Гхі?
Дякую
Кредитная• 21 февраля 2025
Бачіла яготинське,але мені вже було не треба, бо купила польске.Кажуть оте Гхі, якесь інакше, якісь там є відмінності, не знаю, але зовні вони однакові, лише ціна різна.
Вчителька з мікрорайону
• 21 февраля 2025
Ответ длямегамоСГ
Молоко від фермера
Вайн тайм - в них є класне і дуже смачне
Вайн тайм- це де вино продається? Там і продукти є?
Вчителька з мікрорайону
• 21 февраля 2025
Ответ дляКредитная
А де бачили яготинське і де польське купляли?
мегамоСГ• 21 февраля 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Так, є.
Зверніть увагу на Amrita
Копуша• 21 февраля 2025
Ответ дляКредитная
Польское не понравилось вообще,брала в банке,ещё есть в ведре,но не рискнула.
Сама делаю...себе
Кредитная• 21 февраля 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Яготинське тиждень тому у велмарті і ще здається у сільпо. А польске замовляла в інстаграмі. Таке
Вчителька з мікрорайону
• 21 февраля 2025
Ответ длямегамоСГ
Так, є.
Зверніть увагу на Amrita
Дякую! Я ніколи і не заходила в той магазин, думала там лише вино а я не п´ю)
Перша леді колгоспу• 21 февраля 2025
Я у блогера в инсте увидела рекомендацию и рискнула. Оно оказалось шикарным. До этого в супермаркете покупала, выкинула