А що таке?• 23 февраля в 21:22
В кого є тостер. Як часто користуєтесь?
Засомневаю• 23 февраля в 21:29
У меня и тостер и бутербродница. Тостером не пользуюсь совсем,а бутерброды- регулярно
Поросенка• 23 февраля в 21:37
Якщо тостер просто щоб хліб піджарити - то в ньому нема сенсу.В мене такий горизонтальний, що можна і хліб піджарити, і начинку покласти всередину.Користуюсь часто, пару раз на тиждень точно
ША! я прийшла!• 23 февраля в 21:47
Ответ дляПоросенка
А у меня горизонтальный и я им не пользуюсь. Хлеб не вкусно поджаривается