Марина-e241• 28 февраля 2025

Де краще припаркуватися біля поліклініки Охматдит

Всім добрий день. Буду їхати з синочком в поліклініку Охматдит, вул.Стрітенська. дитині 9 міс. Де краще припаркувати авто? Сама буду вперше за кермом в Києві. Боюсь заблукати або не там стати. Думала вже заїхати в Київ, припаркуватись ,викликати таксі до поліклініки. Порадьте , буду вдячна
mamadoma• 28 февраля 2025
охорона материнства та дитинства
Охматдит
Kristal2013• 28 февраля 2025
Про таксі гарна думка.
_Galochka_• 28 февраля 2025
Там дуже важко знайти парковку. Якщо не впевнені, що зможете зручно стати, краще таксі, а авто лишіть десь, наприклад, біля трц якогось.
winter2011• 28 февраля 2025
Краще на таксі, з парковкою там просто жесть.
likarka• 28 февраля 2025
Я катаюсь навколо і знаходжу зазвичай місце
В.Житомирська-Гончара-Стрітенська
автор Марина-e241 • 28 февраля 2025
Дякую
Ki---yanochka• 28 февраля 2025
нещодавно їздила туди, довелося чотири кола навколо поліклініки проїхати і ледь знайшла місце. якщо ви приїдете о 8 ранку, то ще буде шанс щось знайти де стати