Зараз 31 тиждень вагітності . Малий досі сидить на попі. Підскажіть у кого так було? У мене плацента по передньої стінці , зараз роблю руханки для перевертання малого, але от думаю якщо перевернеться як я маю це дізнатися? Поки не схожу до лікаря(мені на 15 березня аж), де ви товчки відчуваєте при головному перед лежанні? Я майже завжди або по боках ,або знизу пупка . А як у вас?
Кров з молоком• 01 марта в 21:02
и в день родов может перевернуться.
У меня одна в 34 на попу села. В 36 вернули ее обратно.
Задолбулька• 01 марта в 21:11
В чем проблема?
Беременной не останетесь, сделают КС. И то, это не абсолютное показание.
Моя не перевернулась: как села на попу в 19-20 недель, так и просидела и мне просто повезло, что она завалилась в поперечное, а так все врачи говорили про ЕР #выжеужерожали 🤦♀️
В моем случае у ребенка была короткая пуповина и поворот мог стоить ей жизни.
Ну и я придерживаюсь мнения, что ничто в этой жизни просто так не происходит.
У меня страдал, в основном, мочевой пузырь

Olivka-Misha• 01 марта в 21:32
Нехай собі дитина сидить як їй треба, нафіга ті вправи та перевороти? Ви хочете гірше зробити?? Дитина розташована так як їй зручно. Буде кесарево, значить так потрібно і це для дитини набагато безпечніше ніж ваші природні пологи, через які кожна друга дитина з проблемами....

Кров з молоком• 01 марта в 21:52
Ответ дляAnna-ae39
Чи вам робили зовнішній поворот?
Нет, мне ставили правильно тазовые кости, с ними были проблемы. Тащ стал правильно и ребенок в течение пяти минут булькнулся в головное.
Ластоноша• 02 марта в 16:27
Було сідничне передлежання і плацента по передній стінці, не перевернувся, робили плановий КР. Всі ті вправи до лампочки. І так, може перевернутись в любий момент, навіть в день пологів
Ластоноша• 02 марта в 17:06
Ответ дляAnna-ae39
А ви добряче рухи дитини відчували?
Слабко і пізно почала відчувати