Дана-Нирвана• 04 марта 2025
Маск закликав Зеленського піти з влади й виїхати з України в нейтральну країну
К чему это все? Хотят сделать президентом Медведчука или Януковича?
ПадаюВреверансах• 04 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Хвате вже цього. Даже зе заткнувся
Вам всім добре - ви по своїм теплим хатам
Да, я в своїй хаті, а могла б бути по пособіях 3 роки європейський.
Хіба всі, кому пощастило мати свою теплу хату, лишились в ній?
Отож!
Тож претензії не зрозуміла.
Якщо ви залишились без хати, то Маск і Трамп вам точно не хочуть помогти назад її повернуть.
Так повік вже і буде ваша хата спргадами
Отож!
Тож претензії не зрозуміла.
Ответ дляKsusci
Тому що тоді всі смерті наших хлопців і дівчат, дітей, жінок будуть рівні нулю. Якщо ми прогнемся зараз, то може вийти так, що вони і не герої зовсім, а нападники і агресори. Якщо знімуть зелю, а поставлять когось зручого то буде нове коло-дружба з рашею, переслідування патріотів і ветеранів.
Я думаю, що на зелю так тиснуть, бо русня вже трішки видихлачь на фронті і їй треба пауза щоб набратися сил. Плюс санкції починають трішки бути помітними. Я можу помилятися.
Тут прийнято звинувачувати тих, хто не хоче перемирʼя в зраді і пропонують йти воювати замість когось, але у Чечні було перемирʼя. І був другий похід з війною. Перемирʼя зараз, це нова хвиля вбивств і терору через 2,3-5 років.
Зеля це розуміє і тримається, тому він як кістка в горді рускім і америкосам. Європейцям також, але вони бояться, що якщо Українці впадуть, то далі будуть вони.
Буданов прямо каже, що далі Польща.
сто проц.проблемы у россин с живой силой.зеками войны не выигрываются.я их военкоров читаю .на штурма-насильно даже калек
Aksinia 111• 04 марта 2025
Ответ дляlilu1990
У вас є своя зброя шоб забезпечити фронт?
А шо треба робити , шоб була ? Зе покине президентство і Америка буде надавати нам багато зброї? Де зв´язок?
Ответ дляJust a crow
Им нужен покладистый президент в Украине, чтобы из него можно было вить верёвки.
По правде говоря задолбали они уже, как ни одно, так другое, то им не так и это не этак, хрен знает где находятся, а вроде по соседству.
Я понимаю, они помощь оказывали, но оказывать помощь, это не присутствовать в нашем пздце и не ощущать на себе всё то, что творит с нами рашка.
Вони сторі дивились і краще нас з вами знають що таке війна.
Will_Be...• 04 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Ну не прогинайтесь. Від цього зброя появиться?
Якшо навіть у Європі сказали - без сша ніц не буде
Вы раньше говорили, что у вас воюют в семье. Так вот,скажите, пожалуйста, хоть один из Ваших мужчин, которые там. на фронте, находится там без оружия? Воюет палками, или лопатами?
Ответ дляPerfect look
Это всё, что нам могут предложить партнеры.
А какие ваши предложения? Воевать дальше ? Чем и кем ? Вы готовы на фронт ?
ну штурмовать киев точно пойдут беременные матрьошки.курщину вон 7 мес нещасную отбить не могут -нет людей.нет демобилизации.зеки ж не вечные и корея не помогла..
Ответ дляПадаюВреверансах
Отож!
Тож претензії не зрозуміла.
Отож!
Тож претензії не зрозуміла.
Ви не на війні і вам не відключать старлінк, ви не залишитесь без снарядів а при просуванні фронту сядете і спокійно виїдете - горді і незламні
А шо робити тим хто воює?
Ответ дляPerfect look
Та никто уже воевать не будет, осталось оружия до конца весны максимум, только прочитала. Рф не отступит, особенно летом, когда тепло и зелено.
Will_Be...• 04 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Усі хто тут рже - виїдуть першим же поїздом на кордон, поки ми не будем прогинатись
А з фронту куди втечеш. Не звертайте увагу на цю д-більну ейфорію. Ці люди за свою шкуру перше подумають ніж за вашу чи ваших родичів на війні
Может, мне накрыться белой простынью и ползти в сторону кладбища тогда, чего мелочиться?
ЗдохниПуйло• 04 марта 2025
Ответ дляPerfect look
Ну це ж не я написала, що зе не хоче припинення війни, це ви стверджуєте, що якби зе не так повів, то було б припипення, розкажіть конкретно яким чином, а не фразами про фронт,
Aksinia 111• 04 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Зе і так його покине. Це уже шантаж життям і статками
Смисл рвати ж за мільйонерів. Вони про себе самі подбають
Ви не відповіли! Шо треба робити, шоб була зброя від Америки?
Кошкина мать• 04 марта 2025
А ви подумайте. Якщо два диктатора хочуть, щоб Зеленський пішов, то може він не такий поганий? Чи ви вже забули теж хто на кого напав? Звичайно дуже не зручна людина, яка відстоює права та інтереси країни, яка потрібна для росії.
Ответ дляWill_Be...
Так помощь только сегодня полностью приостановили. У вас с логикой полные траблы....
Will_Be...• 04 марта 2025
Ответ дляKsusci
Буданов прямо каже, що далі Польща.
Польша, или Латвия, или Эстония...Там есть варианты. Неизменно одно- пока бешенная собака не сдохнет - порядка не будет. И сейчас у нас есть офигительная возможность эту собаку добить.
Хитрый Лис• 04 марта 2025
Ответ дляAksinia 111
Сейчас Америку ’танцует’ рашка и поэтому все эти дипломатические карусели вокруг Трампа не будут эффективны .
А нас ’танцует’ Америка 🤷
Perfect look• 04 марта 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Уже все написано выше, миротворцы + те гарантии безопасности, что Зеленский подписывал раньше с рядом стран.
Вы не уходите от ответа. Почему не на фронте, если хотите продолжения войны ?
Sova splushka• 04 марта 2025
Ответ дляBransoletka
А вас влаштовує вічне правління імператора Зеленського?
Ні, але це не собаче діло Ілона Маска.
Якого біса він пхає свого носа у внутрішні справи України?
Ответ дляPerfect look
всі знають як я відношусь до зелі, але ці тварі тупо хочуть нашої капітуляції і земель які не захватили
ПадаюВреверансах• 04 марта 2025
Ответ дляlilu1990
А шо робити тим хто воює?
Я хочу, щоб люди повернулись додому живими.
Поки що немає для цього ніяких шансів
Perfect look• 04 марта 2025
Ответ дляГимли
фото
Именно так, сами на фронт идти не хотят, но за продолжение войны выступают. Сюрр
Ответ дляWill_Be...
Ага, все к этому как раз и идет. У вас в голове Королевство кривых зерках.