Всех анонимов аноним• 04 марта в 09:39

Ви б купили собі щось, чи купили валюту?

Вчора на ДН чоловік подарував гроші. Я образилася в душі. Розтринькати, чи купити €?
автор Всех анонимов аноним • 04 марта в 09:49
Ответ дляЗабрызжу ядом
Мой муж спросил вчера: а что ты хочешь на 8 марта? А я ничего не хочу. Вот совсем ничего
Я теж особливо нічого, якусь фігню. Але є безпрограшні варіанти, які б порадували жінку, або були б корисні.
КараПузовна• 04 марта в 09:49
Ответ дляВсех анонимов аноним
Якби слухав мене, то так. Невже за 15 років не можна вивчити смаки людини. Не вирощуйте, жінки, таких сухарів, як мій чоловік.
Ви самі створюєте проблеми.
Невже за 15 років ви не зрозуміли що людину неможна змінити, тільки зламати. Але тоді це вже буде інша людина.
Що вам завадило сказати чоловіку « Ось тобі мій список бажань, хочеш вгодити купи щось зі списку». І всі щасливі .
Але ж нє, треба драма! Спочатку чекати сюрпризу про який чоловік має додуматися сам, а потім страждати в душі
Ответ длямадам Везувий
Т е ’растрынькать’ должен был муж? Вам было бы легче от этого?
Так.
polski• 04 марта в 09:51
Ответ дляВсех анонимов аноним
Краще €, більш ліквідна, та й на таку суму це буде крихта золота.
Я вот ныла, что хочу гриль прям очень, а по итогу купила мультипечь. Муж знает, что у меня биполярка и решение я могу поменять прямо на кассе. Или парфюм хотела новый вот уже стою на кассе и решаю, что все же возьму свой привычный Диор. Поэтому угодить мне трудно, проще денег дать, чтоб я купила то что в голову взбредёт.
автор Всех анонимов аноним • 04 марта в 09:51
Ответ длямадам Везувий
Переигрываете
Ні, на жаль.
polski• 04 марта в 09:51
Ответ дляВсех анонимов аноним
Бриллианты ))))
Ответ дляЗабрызжу ядом
Все так погано?
Якось незрозуміло.
автор Всех анонимов аноним • 04 марта в 09:52
Ответ дляНиколай-b526
вы год замужем???)))
Ні, на жаль (((
Забрызжу ядом• 04 марта в 09:53
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ні, на жаль (((
Як діти. Чесне слово
Асталависта бэйби• 04 марта в 09:53
Я всегда только деньги прошу! И со спокойной душой трачу на что хочу!
КараПузовна• 04 марта в 09:53
Автор, швидко беріть гроші і купуйте те чого вам хочеться. І не забудьте порадіти і кайфонути від покупки. І чоловіку подякуйте щиро.
Зрозумійте, ніхто не мусить робити вас щасливою крім вас самої. Від вас залежить яким буде ваше життя- сповненим радості і приємностей, чи ви почуватиметеся вічно обділеною.
Оберіть уже з рештою на якій ви стороні.
автор Всех анонимов аноним • 04 марта в 09:54
Ответ дляКараПузовна
Ви самі створюєте проблеми.
Він принципово це робить. Все він знає.
Ответ дляpolski
Бриллианты ))))
Ні, мене б точно це не порадувало.
So_so• 04 марта в 09:55
Ответ дляВсех анонимов аноним
Він принципово це робить. Все він знає.
Надеюсь, Вы в него ответ прынцыпово плюнули и деньги не взяли.
автор Всех анонимов аноним • 04 марта в 09:56
Ответ дляpolski
Як Вам мультипіч, варто її брати, я то хочу, то передумую. Дехто говорить, що непотрібна штука, якщо є духовка, інші мають протилежну думку.
КараПузовна• 04 марта в 09:57
Ответ дляВсех анонимов аноним
Він принципово це робить. Все він знає.
А ви принципово ображені.
І як воно вам? Подобається ?
Я не розумію такої життєвої позиціі, в ситуації коли легко можна обрати варіант як почуватися добре чи погано, ви свідомо обираєте негатив. Нашо? У вас 10 життів в запасі, що конкретно оце можна прожити в образах і аби як ?
автор Всех анонимов аноним • 04 марта в 09:59
Ответ дляКараПузовна
Купила сама собі квіти, дуже тішуся.
все по ГОСТу!• 04 марта в 09:59
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я бы тоже не оценила деньги от мужа. Какая разница из правого или из левого кармана я их возьму, чтобы купить что-то себе?
Я вообще очень дотошная к подаркам от мужа. Для меня очень много всего, что женщины считали подарком - не подарок. В последнее время он дарит украшения, или поездки. Остальное - я покупаю по мере необходимости, или захотела - сразу купила
автор Всех анонимов аноним • 04 марта в 10:00
Ответ дляКараПузовна
Дякую, вчуся це робити, з таким чоловіком треба все самій робити.
Банан-барабан• 04 марта в 10:00
Ответ дляВсех анонимов аноним
Купила сама собі квіти, дуже тішуся.
Квіти то перебір вже
Забрызжу ядом• 04 марта в 10:00
Ответ дляВсех анонимов аноним
Він вас утримує?
автор Всех анонимов аноним • 04 марта в 10:01
Ответ дляSo_so
Взяла, і квіти взяла, але це не від душі він робив.
Забрызжу ядом• 04 марта в 10:02
Ответ дляВсех анонимов аноним
Купила сама собі квіти, дуже тішуся.
Я теж сама купую квіти. На першому поверсі магазин у нас. І що? А нічого. Чоловік каже: о, класні. А ці не бери більше, на третій день викинули.
svetolino• 04 марта в 10:02
Ответ дляВсех анонимов аноним
Вони з Марса!!! Навіть те що стоїть перед очима не бачать🤪
автор Всех анонимов аноним • 04 марта в 10:03
Ответ дляЗабрызжу ядом
Він вас утримує?
Так.
Забрызжу ядом• 04 марта в 10:04
Ответ дляВсех анонимов аноним
Так.
Так навчіться на роботу ще ходити. Якщо вже все сама
КараПузовна• 04 марта в 10:04
Ответ дляБанан-барабан
Квіти то перебір вже
А можна не привʼязувати квіти до оцих кліше?
Хочете квіти, маєте на них гроші, ідіть і купуйте. Матимете зайвий привід для радості і позитивних емоцій. Що в цьому поганого якщо ці квіти вас радуватимуть 7+ днів?
автор Всех анонимов аноним • 04 марта в 10:04
Ответ дляsvetolino
Читала років 20 тому таку книгу. Є ж і нормальні чоловіки, чи в них інші темні сторони.
автор Всех анонимов аноним • 04 марта в 10:05
Ответ дляЗабрызжу ядом
Немає можливості.
Банан-барабан• 04 марта в 10:06
Ответ дляКараПузовна
Та радійте на здоров´я. Мені до вас не має ніякої справи))