3@йk@• 22 февраля в 21:29

Яку суму дарують зараз на хрестини?

Привіт)
яку суму зараз дарують на хрестини?
Вперше буду хрещеною,крижму купила,іграшки купила,ювелірний шнурочок купила(батьки не захотіли цепочку,хрещений купить хрестик) а от яку суму подарувати не знаю….
Що порадите?
So_so• 22 февраля в 21:31
Не дарили денег и сами не ждали.
успокойте_Меня• 22 февраля в 21:33
Залежить від вашого матеріального становища. Дарували на рочок та хрестини (співпало) 700 уо
Фіфачка• 22 февраля в 21:35
Нам хрещені тільки подарунок дарили. Золотий хрестик. Але якщо ще гроші хочете то як в ресторан то тисячі дві
Невидимка Майя• 22 февраля в 21:37
Так вы уже достаточно подарили😳
marishka1001• 22 февраля в 21:47
Согласна со сказанным ранее что достаточно. Разве что в ресторане празднование то можно ещё 1000-2000
АБВГДэшница• 22 февраля в 22:01
Ніякої, достатньо того що Ви купили
ludazay• 28 февраля в 16:47
Я обмежилась покупкою крижми https://babyshop24.com.ua/odyag-dlya-khreshchennya...