Семенівни сусідка• 04 марта в 10:39
В кого карта побиту і машина на українській реєстрації?
Може хтось підкаже. Заїхала ще у 22 році, захисту не отримувала але була бізнес віза, у 24 отримала карту побиту. Машину не переводила на польські номери і не вивозила раз на 6 місяців, хоча по закону повинна була щє у 23 році. Зараз потрібно поїхати на ній в Україну, що буде на кордоні? Штраф? випустять? І зможу потім повернутися нею до Польщі зразу чи треба чекати якийсь час?
Проработник• 04 марта в 10:48
На кордоні нічого не буде. Впустять і туди,і назад. Права змінили на польські? Якщо ні можуть дати попередження або штраф
Семенівни сусідка
• 04 марта в 11:00
Ответ дляПроработник
Ні не міняла. А штраф за не переоформлення теж же певно має бути? Чи можуть вони мене розвернути з митниці назад наприклад для оплати штрафу?
Впораюсь зі всим• 04 марта в 11:05
Ответ дляСеменівни сусідка
Нічого не буде, їдьте спокійно, ні за права, ні за авто.
Дивно читати про якісь штрафи.
Семенівни сусідка
• 04 марта в 11:08
Ответ дляВпораюсь зі всим
Дивно читати про якісь штрафи.
Усюди написано, що не можна так їздити бо я не на захисті, а на довготривалому прибуванні і треба було це робити через півроку або штраф і хз який, тому і хвилююсь
Впораюсь зі всим• 04 марта в 11:09
Ответ дляСеменівни сусідка
Ми проживаемо 9 рік, маємо авто на укрномерах, їздимо рідко В Україну, ніразу про таке не чула.
Права українські.
Проработник• 04 марта в 11:31
Ответ дляСеменівни сусідка
за переоформлення нічого не буде точно
А права потрібно виміняти після отримання карти побиту протягом 180 днів
Проработник• 04 марта в 11:38
Ответ дляВпораюсь зі всим
Дивно читати про якісь штрафи.
Ще скажіть що вас зупиняла польська поліція і нічого за права не казали?
Впораюсь зі всим• 04 марта в 11:43
Ответ дляПроработник
за переоформлення нічого не буде точно
міняти треба тільки якщо ви працюєте водієм.
Впораюсь зі всим• 04 марта в 11:43
Ответ дляПроработник
смійтесь, не казали нічого зовсім.
Впораюсь зі всим• 04 марта в 11:48
автор, знайдіть в телеграмі чати пунктів пропуску з Польшою, там спитайте.
Там більше народу вам відповість, ніж одна порадниця, яка не розуміється на цьому.
Коварная Зая• 04 марта в 12:50
Автор, вибачте, що не по темі. Ви 2 роки чекали на карту побиту? Дійсно так довго роблять? Читаю , що можна чекати на карту побиту від 6 місяців до 2-3 років. Чи правда це?
Впораюсь зі всим• 04 марта в 13:06
Ответ дляКоварная Зая
Так, правда, залежить від міста.
Коварная Зая• 04 марта в 13:14
Ответ дляВпораюсь зі всим
Так, правда, залежить від міста.
Жах який! І не можна виїжджати в інші країни ЄС, поки не отримаєш карту?
Семенівни сусідка
• 04 марта в 13:41
Ответ дляКоварная Зая
1,3 у Варшаві
Кудряшка Сью• 14 марта в 10:00
Ответ дляКоварная Зая
Карта побиту - это карта поляка?
Упругая попка• 04 апреля в 12:23
Ответ дляПроработник
Нет они ничего не говорят
Упругая попка• 04 апреля в 12:23
Ответ дляСеменівни сусідка
Главное страховка, зелёная карта есть?