Мрії у вирії• 04 марта в 17:55
Повернення коштів за автоцивілку при продажу авто
Хто повертав, які документи треба. Покупцю не потрібне страхування, хоче оформити по місцю, в мене лише 2 місяці як купила її. Як повернути і що потрібно? На гарячій лінії страхової перекидають-перекидають…. Не зʼєднують з оператором((( щоб відразу йти підготовленою, а не по 10 разів

Я така бойова• 04 марта в 17:58
Позвоните в другую страховую компанию и проконсультируйтесь, что будет в случае, если вы купите у них и случится такая ситуация

ХуАнита• 04 марта в 17:59
В чому проблема? Продавайте з автоцивілкою і хай вже покупець гребеться зі страховою

Мрії у вирії
• 04 марта в 18:00
Ответ дляПтица Говоруша
откуда вы вообще взяли что это реально?
2 поліса на може бути, 1 треба анулювати і це я знаю точно. Робила таке, правда не в Україні, вернули без проблем
Птица Говоруша• 04 марта в 18:00
Ответ дляМрії у вирії
так полис же на авто
пусть будет до конца
или я не права?
пусть будет до конца
или я не права?

Мрії у вирії
• 04 марта в 18:01
Ответ дляХуАнита
Проблема в тому, що вона коштує 10000, і тепер кошти пропадуть

Вся в кредитах• 04 марта в 18:01
Так, всі страхові достроково припиняють.
Від Вас заява, паспорт, код, реквізитм куди повертати кошти, якщо поліс був папепрвий, то оригінал.
Зверніться до менеджера у якого купили,
Або в головний офіс Компанії.
Що за СК?
Зверніться до менеджера у якого купили,
Або в головний офіс Компанії.
Що за СК?

Мрії у вирії
• 04 марта в 18:03
Ответ дляПтица Говоруша
так полис же на авто
пусть будет до конца
или я не права?
пусть будет до конца
или я не права?
Покупці не хочуть, хочуть в когось свого. А моя тоді пропаде (а вона не мало коштує), щоб просто викинути

ХуАнита• 04 марта в 18:04
Ответ дляМрії у вирії
Ви продаєте авто з автоцивілкою. Пропадуть кошти чи ні - Вас не має хвилювати. Це тепер турбота покупця

Мрії у вирії
• 04 марта в 18:04
Ответ дляВся в кредитах
Зверніться до менеджера у якого купили,
Або в головний офіс Компанії.
Що за СК?
Зверніться до менеджера у якого купили,
Або в головний офіс Компанії.
Що за СК?
Оранта, але через нет купувала. Дякую

Птица Говоруша• 04 марта в 18:06
мне кажется страховая это как мой кошелек - что в него вошло, назад уже не уйдет
но если не так, напишите как то пост, буду знать и при этом удивлена

из желе я• 04 марта в 18:07
Ответ дляПтица Говоруша
так полис же на авто
пусть будет до конца
или я не права?
пусть будет до конца
или я не права?
Если новый владелец меняет номера то нужно ему новую стразовку

Птица Говоруша• 04 марта в 18:07
Ответ дляиз желе я
вот засада
Мрії у вирії
• 04 марта в 18:07
Ответ дляПтица Говоруша
Ок. Вирішиться-напишу

Вся в кредитах• 04 марта в 18:08
Ответ дляМрії у вирії
Оранта, але через нет купувала. Дякую
Оранта трохи совкова, але все ок, жива і поверне.
Припинення дії поліса це звичайна справа, краще на гарячій лінії з´ясувати куди під´їхати, можуть бути нюанси, але якщо ні, то в головний офіс
Мрії у вирії
• 04 марта в 18:09
Ответ дляВся в кредитах
Дуже Вам дякую!!!
ХуАнита• 04 марта в 18:09
Ответ дляиз желе я
Не треба. Страховка привязується до він коду
Вся в кредитах• 04 марта в 18:09
Ответ дляиз желе я
Ні.
Згідно Закону діє до закінчення полісу, навіть при зміні власника.

Мрії у вирії
• 04 марта в 18:12
Ответ дляВся в кредитах
У них на зайті є запит на припинення, подивіться.
Дякую Вам!!!

когдадеЦкие• 04 марта в 18:21
Есть возврат, точно знаю. Мне страховая сказала, что после продажи вернут остаток. Но .. может зависит от страховой, не знаю. Надо все уточнить.
ДелайКак_Я• 04 марта в 18:28
Ответ дляМрії у вирії
автогражданка? 10 штук? не трындите

Пешеходик• 04 марта в 18:33
По процедуре не подскажу, но это реально.
Можно вернуть деньги или переоформить действующую страховку на другое авто.
Когда страховка стоила 1-2 тысячи -это было не актуально, сейчас когда страховка около 5 - вопрос заиграл новыми красками.

Мрії у вирії
• 04 марта в 19:17
Ответ дляДелайКак_Я
автогражданка? 10 штук? не трындите
Так, мотор і приписка має право значення
Мрії у вирії
• 04 марта в 19:22
Ответ дляДелайКак_Я
автогражданка? 10 штук? не трындите
Але, чому я з Вами сперечаюся, Вам краще знати, мотор, приписку і додаткові послуги які я оформляла))

Пік Антна• 04 марта в 20:38
Ответ дляиз желе я
Ні, просто в страховці змінюють власника і номер авто. Ми так робили, бо машину купили, а оформлювали через місяць. Тому купили страховку, а потім після оформлення підʼїхали і змінили номер авто в страховці
из желе я• 04 марта в 20:46
Ответ дляПік Антна
Видимо просто автору не хотят возмещать страховку и чешут что будут сами страховать ....
из желе я• 04 марта в 20:47
Ответ дляДелайКак_Я
автогражданка? 10 штук? не трындите
Сейчас подорожало и мы ж не знаем какая машина. Я недавно страховал газель ( юр лицо) 7,5 тысяч. Для физ лица было бы дороже почему-то...
ДелайКак_Я• 08 марта в 13:40
Ответ дляМрії у вирії
смысла спорить с водителем, который не отличает каско от автогражданки я не вижу. искренне надеюсь, что водите вы лучше