Love_Love_Love_• 04 марта 2025

Хто що кому може подарувати? Хто про що мріє?

Просто позитивна тема.
Jul-sun• 04 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Зараз квартири у Львові не дорогі, приїздіть з самого ранку весь день гуляєте, ночуєте одну ніч, знову гуляєте і додому. З головою хватить
в теорії да - все просто.. поїдь і сходи -))))
Алесс• 04 марта 2025
Фикус кёрли хочу. Отросточек. Мой пропал😢,2 года,как выехали. Там уже нет ничего живого😢
Микитівна• 04 марта 2025
Хочу, шоб в нас не бахкало і дрони довбані не літали, не можу заснути. А ще шефа доброго і щедрого. І кросівки хочу, якісь класні типу New Balance 530, і схуднути аааааааааа😅 як багато всього я хочу
ТайТаке• 04 марта 2025
Ответ дляJul-sun
а я хочу на Личаківське кладовище - стару частину
Там так мммм, атмосферно. Ніколи такого не бачила . Могили наче врізані збоку в пагорби. Інші в оврагах глибоких під здоровенними соснами , поросші, зразу і не помітно в хащах, а потім дивишся , хрести, хрести поклоненні там фільми про відьм можна знімати
Bombastic• 04 марта 2025
Вибачте. Хочу «ремонт» анальноі тріщини.