Vlada-Maria• 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Дааа Америка вже не та. Звучить як сарказм, але це не гумор
дурна буде рашка, як не скористається моментом і не відбере Аляску)
Vlada-Maria• 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Там знову угоду типу будуть підписувати.
Пішли на нове коло.
як би сказав мій покійний тато, ’тендели-мендели, мендели-тундили’
Кошкина мать• 04 марта 2025
Ответ дляTAM-rico
Таке враження , що він заразився від пуйла
Може путін диктатор вампір?
Vlada-Maria• 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Ага
арктика зовьот
нуашо, скільки там тої Берінгової протоки? навіть не 200 км
Трамп сегодня: и передайте канадскому губернатору (!), что если он введёт ответные тарифы, мы увеличим наши на столько же.
Ба, да Дональд самый настоящий люберецкий бандит! Украинский президент ещё хорошо отделался - его просто лишили обеда, но всё же называли президентом.
Макака Джо• 04 марта 2025
Ответ дляMila228
Почти начальник Чукотки
Макака Джо• 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Чекайте, завтра проснемося а тут список всегоПоганого . І красномовні сценарії де нам хана, пісець.
До вечора це перетвориться в якесь ’ я казала’, меми, і ще не поліземо на помиральний курган, бо вечеря стигне. Тай котлети треба зробити ще. Кури не годовані...
Хоч спати не лягай)
Ответ дляMila228
Костюм не допоміг, навіть краватка)
Vlada-Maria• 04 марта 2025
Ответ дляМакака Джо
Почти начальник Чукотки
губернатор))) ну, якось же до штату Аляска треба буде добратись, як Канада кордон перекриє.... Через Чукотку буде найближче. Другий Абрамович, заодно і банкрутства свої, що в судах, позакриває
trickywicky• 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Пішли на нове коло.
Яку?
Sova splushka• 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Пішли на нове коло.
Інтрига століття: чи одягне тепер Зеленський костюм на підписання?
Vlada-Maria• 04 марта 2025
народ, мене інше вразило.... це ж наскільки треба бути або скрягою мєлочною, або реально в боргах, щоб дружину прикопати на полі заради уникнення податків
Трамп поховав свою колишню дружину на цьому сумному, маленькому, брудному шматочку поля для гольфу в Бедмінстері, Нью-Джерсі, лише щоб отримати податкові пільги.