TAM-rico• 04 марта 2025

І хто після цього диктатор?

trickywicky• 04 марта 2025
Ответ дляSova splushka
Інтрига століття: чи одягне тепер Зеленський костюм на підписання?
Думаю, да
LudaSHS• 04 марта 2025
Ответ дляSova splushka
Без нього напевно
Головне щоб Трамп сказав . А коли і що, то такое
Vlada-Maria• 04 марта 2025
Ответ дляowl62
А Китай - Тайвань
Тайвань шкода
miks• 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Костюм не допоміг, навіть краватка)
Перекладача треба було брати
Svetrise• 04 марта 2025
Ответ дляSova splushka
может быть это?
LudaSHS• 04 марта 2025
Ответ дляVlada-Maria
народ, мене інше вразило.... це ж наскільки треба бути або скрягою мєлочною, або реально в боргах, щоб дружину прикопати на полі заради уникнення податків
Трамп поховав свою колишню дружину на цьому сумному, маленькому, брудному шматочку поля для гольфу в Бедмінстері, Нью-Джерсі, лише щоб отримати податкові пільги.
https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/donald-...
Ще торгує вечерею, з ним сонцесяйним.
5 млд дол коштує
Sova splushka• 04 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Чекайте, завтра проснемося а тут список всегоПоганого . І красномовні сценарії де нам хана, пісець.
До вечора це перетвориться в якесь ’ я казала’, меми, і ще не поліземо на помиральний курган, бо вечеря стигне. Тай котлети треба зробити ще. Кури не годовані...
Та я завтра вже й боюся в інтернет виходити.

Може, пересидіти десь у чулані деньок-другий?
_Твоя_подруга• 04 марта 2025
Ответ дляTAM-rico
Американська мрія
А в чем проблема? В Канаде было то же самое с конвоем свободы. И до сих пор никто трюдо в диктатуре не обвинил)
elenze66• 04 марта 2025
Ответ дляSova splushka
Perfect look• 04 марта 2025
А что уже случилось ?
Неужели Трамп в бусы пихает ?
Да как можно, это где такая демократия ?
Вообще уже что ли ?
LudaSHS• 04 марта 2025
Ответ дляSova splushka

Одним глазком можна
elenze66• 04 марта 2025
Ответ дляowl62
Що будемо вимагати? Геть ТЦК? Чи геть Трампа?
Банду геть !
Svetrise• 04 марта 2025
Ответ дляelenze66
фото
или может быть так?
elenze66• 04 марта 2025
Ответ дляtrickywicky
Думаю, да
Робимо ставки.
Sova splushka• 04 марта 2025
Ответ дляmiks
Перекладача треба було брати
Якого саме? З англійської на англійську? Чи з англійської на трампівську?
elenze66• 04 марта 2025
Ответ дляSova splushka

Відключіть інтернет.
Aksinia 111• 04 марта 2025
Ответ дляTAM-rico
Таке враження , що він заразився від пуйла
100% копирует .
Olvia1987• 04 марта 2025
Ответ дляelenze66
Банду геть !
Та блин каждый майдан банду геть,а банды всё не заканчиваются.Где ж их столько набралось в Украине?
elenze66• 04 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Як де, ми ж їх приводимо до влади.
owl62• 04 марта 2025
Ответ дляVlada-Maria
Тайвань шкода
Так, шкода, а далі Китай осміліє і піде на Японію, пригадає їй загін 731.Що буде робити США після нападу на союзника?
elenze66• 04 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
І ще сперечаємося яка банда краща, а яка гірша.
Aesonne• 04 марта 2025
Ой не нашей стране удивляться) финансирование, депортация, исключение из вуза тьфу. Что-то на лайтовом.
Тут насильно умирать надо, а вы какие-то мелочи обсуждаете.
Olvia1987• 04 марта 2025
Ответ дляSova splushka
Костюм раздора)
owl62• 04 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Прямо гидра какая-то, а не банда, одну голову срубили, две вьіросли
Perfect look• 04 марта 2025
Ответ дляowl62
Тю, они уже своего союзника Канаду жучат, ничего личного
Запасается попкорном
vasilisa-l• 04 марта 2025
Ответ дляnatlem
’С кем поведешься, от того и наберешься’. Всього раз з х...йлом поговорив, і такий ’прогрес’.
´один раз не пид..с´ говорили они..
автор TAM-rico • 04 марта 2025
Ответ дляVlada-Maria
Це багато чого пояснює в його поведінці. А тепер ще й + вік
Perfect look• 04 марта 2025
Ответ дляAesonne
Студентам запретили на незаконные ! митинги выходить - капец варвары, изверги ! Что это вообще такое и как можно терпеть ?

По печени и в бус - вот это демократия и свобода !
owl62• 04 марта 2025
Ответ дляPerfect look
Запасается попкорном
А Канада грозится э/энергию США отключить.Разве за это голосовал американский избиратель?
alex-3f3c• 04 марта 2025
А цікаво за бубочкой теж чемодан носять? чи він в туалет ходить на загальних правилах, бо х.з. що там дивенс з Маском накопає.... потім в твітерах будуть розповідати що Ермак варить....