Стрекозей• 05 марта 2025
Це правда можна вдома зробити такий колір?
Гарні диньки• 05 марта 2025
Всегда можно рискнуть, но помните - фарш невозможно прокрутить назад
Стрекозей
• 05 марта 2025
Ответ дляГарні диньки
Альберт?
Точу ляси• 05 марта 2025
Ответ дляГарні диньки
Волосы - не зубы, отрастут
Пишу вірші, дорого• 05 марта 2025
Нельзя, ну может только если вы колорист. Особенно, если база темнее или теплее. И поддерживать его тоже очень трудно.
любименькая• 05 марта 2025
Будь який колір можна зробити вдома. Тим паче такий, як на фото. А якщо постаратися, то ще й краще буде, без видимих різких переходів на пасмах)
КротоТо• 05 марта 2025
Ответ дляГарні диньки
Перепрошую тиЩу разів
, але яка гарна пісенька виходить на мотив ’Жизнь=Фарш нє возможно повєрнуть назад’)))
Гарні диньки• 05 марта 2025
Ответ дляКротоТо
Перепрошую тиЩу разів
Ахаха, ну тепер це на весь день в голові)