ДА буде так• Изменено 23 июня в 11:30

Поговорила с джиптти чатом по поводу блефаропластики

Блин, оказывается столько нюансов, у меня сильно выражена носослезка, может быть эффект впалых глаз, аааам, капец, я думала, только отрезать и красавица
Мама Чели• 23 июня в 11:30
С кем?

Потринділиця• 23 июня в 11:31
Ну такое. Конечно, очень много рисков и нюансов.
Капитошечка• 23 июня в 11:32
Так робіть у офтальмологів блефаро, а не у пластичних хірургів широкого профілю. Тоді все анатомічно, під мікроскопом і спец шовний матеріал
автор ДА буде так • 23 июня в 11:33
Ответ дляКапитошечка
Да, он тоже посоветовал оперироваться у офиальмологов
НеКонец-Света• 23 июня в 11:34
Ну чат вам тянет всё что можно. Живой консультации это не заменит. Я бы записала всё риски и эти вопросы бы задавала конкретному врачу при очной консультации
автор ДА буде так • 23 июня в 11:37
Ответ дляНеКонец-Света
Конечно, просто теперь есть понимание, что спрашивать
Хи хи, ну ну• 23 июня в 11:37
Від будь-якої блефаро буде ефект впалих очей, просто у когось більше, у когось менше. Ніхто не цікавиться нюансами, а потім приходять, істерики закатують з погрозами. І хто вам лікар тепер? Будь-яка пластика - це вибір між/між і завжди ризик пощастить/не пощастить
автор ДА буде так • 23 июня в 11:38
Ответ дляХи хи, ну ну
Я не знаю, что хуже в моем случае
НеКонец-Света• 23 июня в 11:39
Ответ дляДА буде так
Это отлично. Тк многие представляют себе что это легко и просто.
Я когда очень давно почитала брошюру в пластической клинике,пока ждала очереди, про импланты. И еще тогда точно решила-нет! Хотя до этого думала что это очень интересно))

НуКаНаКа• 23 июня в 11:44
тоже хочу сделать, это мое слабое место, и не разу не встречала людей которые реально ее сделали)чтобы увидеть, ну и супер специалистов я тоже еще не нашла
Щастя-здоровля• 23 июня в 12:01
Ответ дляНуКаНаКа
Моя косметолог робила верхню, приятелька робила нижню.
В обох виглядає гарно, не стало гірше точно.
Малая Налегке• 23 июня в 12:05
Я делала только верхнюю, отлично, быстро и без каких либо побочек, возможно при круговой более тяжелый период восстановления. Но я консультировалась с хирургом, не с чатом
Пес Патрон• 23 июня в 12:14
Ответ дляХи хи, ну ну
А зачем тогда её делают?
Пес Патрон• 23 июня в 12:15
Ответ дляНеКонец-Света
Импланты для зубов?
Хи хи, ну ну• 23 июня в 12:31
Ответ дляПес Патрон
А зачем тогда её делают?
Бо не можуть змиритись зі зморшками. Верхню роблять, коли нависле око, нижню - коли мішки під очима. Буває, що такі грижі під очима, що краще впалі очі. Ну, вони не те що впалі, а просто наче глибше посаджені стають. Якщо не порівнювати до та після - можна не звернути уваги
Хи хи, ну ну• 23 июня в 12:37
Ответ дляДА буде так
Я не знаю, что хуже в моем случае
Ну дивіться: у вас мішки під очима є? Чи дуже навислі повіки? У кожного ж своя конституція. У моєї мами в 71 рік просто зморшки під очима, а у колеги в 40 років такі грижі висять, що там краще зробити блефаро, у будь-якому випадку буде краще, ніж зараз. А ви дивіться по собі, це ж тільки ваш вибір
Хи хи, ну ну• 23 июня в 12:43
Ответ дляНуКаНаКа
Ой, то вам дуже пощастило, що не бачили)) моя начальниця якось зробила кругову і нікому не сказала, просто приходить з відпустки і усі бачать, що у людини трапилось щось страшне... це вже потім я почула її розмову з лікарем і зрозуміла, що нічого страшного, просто відсутня міміка очей. Уявіть, рот посміхається, а очі не реагують. Так в неї вони ще й не закривались довгий час, спала з відкритими очима. Не знаю, як вона зараз, ми не спілкуємось, бачила її після тієї операції десь через 5-6 років - очі наче провалились, зовсім на себе стала не схожа, але там мабуть було їх вже декілька. Не знаю, я для себе рішення прийняла вже давно
НеКонец-Света• 23 июня в 13:25
Ответ дляПес Патрон
Импланты для зубов?
В пластической клинике?
Пес Патрон• 23 июня в 14:17
Ответ дляНеКонец-Света
В пластической клинике?
🙂

Пес Патрон• 23 июня в 14:20
Ответ дляХи хи, ну ну
А верхнее не должно нависать?
Вроде у всех так.
Мешки под глазами согласна, лучше без них
НуКаНаКа• 24 июня в 11:27
Ответ дляХи хи, ну ну
тобто ви позитивного не побачили?ну напр.зморшок стало меньше)тобто ви не будете робити-таке ваше рішення?
Хи хи, ну ну• 24 июня в 11:51
Ответ дляНуКаНаКа
Я не побачила позитивного саме у випадку зі своєю начальницею, бо у неї до операції все було набагато краще. Але ж бувають різні випадки, коли такі страшенні грижі, що треба видаляти. Я не збираюсь нічого робити з обличчям, навіть ін´єкційні препарати не буду робити, зморшки в мене гарні і мене не псують))
НуКаНаКа• 24 июня в 11:53
Ответ дляХи хи, ну ну
я теж не роблю ботокс, бо якось мены здаэться там де очі більше припухлості стає...а ви не продували якісь дом.апарати для обличчя?от про них ще думаю, але теж може зря гроші потрачу
Хи хи, ну ну• 24 июня в 11:58
Ответ дляНуКаНаКа
І ще згадала такий нюанс. У неї після блефаро стала дуже тонка шкіра навколо очей (мабуть натягнули дуже), а може це якась її особливість, але виглядала ця напівпрозора шкіра неприємно. І десь через рік дуже сильно полізли зморшки навколо очей, а десь через 5 років я її зустріла і у неї були наче впалі очі і вже менше зморшок (але були). Я так зрозуміла, що вона знову зробила блефаро. Зараз вже 10 років пройшло з тих пір, але я не бачу у себе під очима того жаху, який був у неї після блефаро (ми одного віку)
Хи хи, ну ну• 24 июня в 12:02
Ответ дляНуКаНаКа
Ні, я вдома використовую тільки пілінги, маски та кислоту. Дивилась в бік мікротоків, але поки не наважилась. Та і, чесно кажучи, мене поки влаштовує те, як я виглядаю. Раніше постійно протягом 20-ти років кожного тижня ходила до косметолога (з початком повномасштабної перестала), думаю, що це теж зіграло позитивно на якості шкіри
Хи хи, ну ну• 24 июня в 12:11
Ответ дляПес Патрон
А верхнее не должно нависать?
Вроде у всех так.
Верхнє віко нависає з часом у всіх, але буває зовсім трохи, а буває наче око закриває. Так само і мішки: у когось просто зморшки, а у когось прямо висить
Хи хи, ну ну• 24 июня в 12:21
Ответ дляНуКаНаКа
Якщо ви знаєте, що будете використовувати ті апарати, то можна і спробувати, але я про себе знаю, що трохи пограюсь і закину. І ще має значення, скільки вам років і в якому стані шкіра. Ось я щойно сфотала своє око. Видно, що верхнє віко вже добряче нависло, але це ж сталося не за один день, якось звиклось, тому не бачу наразі необхідності щось різати. Хто робить блефаро - ні в якому разі не засуджую
НуКаНаКа• 24 июня в 12:28
Ответ дляХи хи, ну ну
на фото не критично, в мене не верхнє в мене проблеми під оком
Хи хи, ну ну• 24 июня в 12:31
Ответ дляНуКаНаКа
Мішки під очима? А років вам скільки? Яким кремом користуєтесь? З почками все Ок?
НуКаНаКа• 24 июня в 12:33
Ответ дляХи хи, ну ну
в мене молярні мішки,написано тільки консервативно, 44