Да_Я_ТакаЯ_• 06 марта 2025
Скільки ви витрачаєте на косметику?]
Що купляєте більш дорожче, на чому можете і зекономити? Ваші фаворити в косметичці?)
Дева Мария• 06 марта 2025
Ответ длявре_Динка
чула багато гарних відгуків, але шкіра має бути готова, бо він достатньо потужний, ну і санскрін гарний має бути
Готова це як ? Я ж не користуюсь доглядом ) а це шось прикортіло
Ответ дляДева Мария
ну, якщо не користуєшся віт С - то я б починала з меншої дози.
там достатньо висока концентрація віт С - можуть бути почервоніння та подразнення, тут як і з ретинолом треба поступово збільшувати поки не знайдеш свій ідеальний % та форму
Дева Мария• 06 марта 2025
Ответ длявре_Динка
Ні , не користуюсь . Короче після нього треба солннзахисний? Якщо два крема, то на моїй шкірі все буде скатуватись
Дева Мария• 06 марта 2025
Ответ длявре_Динка
обовʼязково - після всіх кислот треба спф
Ой блін. Це не для мене . Дякую 🩷 гроші залишаться )))
Дева Мария• 06 марта 2025
Ответ длявре_Динка
сказала б краще на мікротоки витрать, але розумію що і їх тобі ніззя)
Чому ніззя ?
Дева Мария• 06 марта 2025
Ответ длявре_Динка
В мене зараз нема філерів ( крім губ ) і ботокса . Я взимку від ботокса відпочиваю . Тому мікротоки можна . Але вже в квітні буду ставить ботокс , бо сонце і я як обіцяна . Бо окуляри не люблю
Ответ дляДева Мария
слухай, а спробуй знаєш який спф? - вуаль від ля рош - він в форматі спрею.. напшикала і пішла - може так скочуватися не буде.
я із профу і аптек перепробувала кучу спфів. мені підходить або на хім фільтрах корейські, але там також треба перебирати, або оця вуаль. але вуаль можу десь прозівати, тому лише нею не ризикую. якщо він не буде скочуватись - то може хоч з ним буде краще ніж без нього.
бо все ж таки при всій своїй не любові користуватися спфкою - розумію, що шкірі без нього гірше, і пігментація з віком починає потроху вилазити, якщо не користуюся. ттт пілінгами прибирається
із мікротоків супер-дорогі не обовʼязково. можна і форео чи нюфейс спокійно юзати, на мені моя косметолог нагрілася, взяла собі бт скульпт за 20к, не сказала б що сильно зручно, чи результат краще ніж від більш бюджетних.
зараз хочу собі спробувати медікуб бустер про, таки і я повелась на рекламу, тільки хз де і як придбати не за всі гроші світу
Забрызжу ядом• 06 марта 2025
Уходовая в основном Сесдерма, гель для умывания - Филорга. Кислоты Паулаз Чойс пробую. Солнцезащита- корейский Beauty of Joseon нравится. Что интересно: планирую беременность и прогнала все свои баночки по составу. Придётся переходить на артечную в основном, кое что из Кореи еще ок. В той же Сесдерме есть во многих средствах ретинол. Даже там, где его не ожидаешь (например, их базовый крем Hidraloe).
Ответ дляЗабрызжу ядом
мені не дуже сесдерма зайшла якось, не зрозуміла від неї захватів публіки. мені там все важке якесь.
Дева Мария• 06 марта 2025
Ответ длявре_Динка
Ти знаєш як я викручують ? В мене тональні 30 і ось замовляю кушон сускін з захистом 50 . До речі, бачила новий девайс ? Кажуть ну дуже крутий
Забрызжу ядом• 06 марта 2025
Декоративку люблю, яркие мейки редко делаю, но лёгкий без тонального на каждый день - для меня мастхев. Не крашусь разве что когда из дома целый день не выхожу. Вот что нравится сейчас из декоративки, только тушь я бы заменила на Эвелин Варьете. Недавно купила и она меня прям удивила приятно и при этом цена смешная по сравнению с Клиник.
Рожайтретьего• 06 марта 2025
У мене лише туш Ланком та пара яскравих помад. Все. Тобто, небагато витрачаю.
Витрачаю на доглядові креми та косметолог раз на місяць.
Ответ дляДева Мария
ото про нього і написала, що хочу спробувати, але я дуже не сильна в замовленнях закордонних. через байєра не сильно хочеться
також не поганий варіант, я просто не користуюсь тоналкою, тому про вуаль подумала. а от якщо користуєшся тоном - то логічніше взяти вже з тоном, щоб ненашарювати тону косметики
Забрызжу ядом• 06 марта 2025
Ответ длявре_Динка
Их крем-флюид с витамином С классный. Очень легенький. А что Вам зашло?
Блондинка в Шоколаде• 06 марта 2025
Ответ дляДева Мария
Подскажите плиз , у кого есть , как впечатления ?
возьмите у них на сайте пробній набор за 5 грн, куда также вхолит єта сіворотка. Доставка НП 100
Дева Мария• 06 марта 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
дяка ❤️