Весёлая морковка• 09 марта в 11:20

Не люблю квіти на 8 березня

Дівчата ще є такі ? Ну не хочу я ті тюльпани по 65 грн штука , бо три це мало , а якщо охапка і щоб було гарно це мінімум 1500-2000 тисячі. Прошу завжди чоловіка подарувати грошима. Так він і робить . Вчора дав 3000 тис , я ще раз наголосила , щоб квіти не купував , а т потім дивилась в інсті на всіх дівчат з тими квітами і думала , що зі мною не так . А ви як відноситесь до квітів на 8 березня ?
Результат:
вже голосів: 376
213 (56.65%) люблю квіти на 8 березня
163 (43.35%) краще грошима
автор Весёлая морковка • 09 марта в 19:33
Ответ дляБабульція
За 2000 можно и нормальный букет купить, а не то втюхают продавцы
Ну то я про що 😅 мій не шукає де дешевше , він заходить в магаз і купує , мовчки . Зазвичай продають йому що попало , бо він не жадібний , бере що дають . А мені таке не подобається
автор Весёлая морковка • 09 марта в 19:34
Ответ дляСинди Кроуфорд
Не люблю і не хочу квітів взагалі ніколи, на жодне свято. Не розумію який сенс в подарунку на пару днів, для чого це?! Може зі мною щось не так, але мені це емоцій не приносить.
Скажу по секрету , тут таких іде назвали жадібними , бідними та нещасними 🤫
Уси Пуси• 09 марта в 19:34
Ответ дляИграйМойГормон
Получаю цветы и без повода и на праздники. Вчера муж подарил красивый букет, у меня ещё даже остался букетик от 14 февраля, я очень люблю цветы, и по поводу и без.
Машину из салона мы купить правда не можем, думаю, если бы были такие деньги, то ждала бы от мужа не меньше чем 101 розу) духи, сумочки, и прочее и так покупается по надобности. В день весны больше всего я жду цветов утром. Так же мне приятно что муж и папа дарят цветы и моей дочери, своей внучке. Муж сказал что при любом достатке, даже когда денег было не особо его папа дарил маме цветы. Хоть бы сколько они не стоили. И так же его папа и мне дарит цветы 8 марта. А у него уже очень много кому дарить, 3 внучки, 2 невестки, жена, моя мама и моя бабушка. Сижу сейчас, любуюсь.
У нас авто із салона. Не Лексус, правда, а лише Тойота за 60к доларів
Це я маю 101 розу чекати? Типу 10-15 тисяч грн на квіти? Місячну зарплату багатьох українців?
У мене і вази такої нема
І ні, люди з машиною з салону не завжди так розкидаються грошима)
Тут дійсно часто спосіб мислення інший.
Іноді це і призводить їх до покупки авто з салону, що вони не витрачають гроші на зайві .. понти)
автор Весёлая морковка • 09 марта в 19:37
Ответ дляУси Пуси
У мене і вази такої нема
Тут дійсно часто спосіб мислення інший.
Скажу вам браво 👏 ви озвучили мої мислі 🤗
автор Весёлая морковка • 09 марта в 19:39
Ответ дляУси Пуси
У мене і вази такої нема
Тут дійсно часто спосіб мислення інший.
Ті люди які не мають такі гроші , не розуміють просто як їх заробити , відкласти , інвестувати . Тому їм 101 розу на кожне свято то і є їх щастя . Я б таких жіночок відправила трішечки попрацювати , щоб не дивувались коли в сімʼї окремі бюджети , що то є нормально 🤭
Vita_Nikolaeva• 09 марта в 19:59
Ответ дляВесёлая морковка
Тут стільки змій , боюсь червивого глазу 😂
Ви на другу зміну у своїй темі вийшли?
Бабульція• 09 марта в 20:28
Ответ дляВесёлая морковка
Скажите, пусть покупает монобукеты ваших любимых цветов
Одяг та сумки• 09 марта в 20:59
жизнь одна - поєтому у меня два букета от мужа стоит один букет второй в горшочке с землей - цветок что посадить потом можно - пПосажу перед окнами своей 9ти єтажки там с дочкой высаживаем такое
автор Весёлая морковка • 09 марта в 21:13
Ответ дляVita_Nikolaeva
Ви на другу зміну у своїй темі вийшли?
Та пів дня пропустила , їздили обідати в ресторан , обмивати нове авто . От зайшла глянуть , що тут зміючки місцеві написали ☺️
Неновая почта• 09 марта в 21:31
Вчора подарував тюльпани, я весь час наголошувала, як автор: квіти не треба, краще щось практичне. Сьогодні дуже сварилися геть з іншого приводу, і я ті квіти йому на столі перед його пикою побила. Навіщо мені це лицемірство: вчора квіти, сьогодні сварка.
Шукаю трусики• 09 марта в 22:30
Ответ дляЛепешечка
А чому у вас такі крайнощі - або три тюльпани або охапка на мінімум 1500 - 2000 гривень?
І що не так з трьома тюльпанами, якщо вони красиві? Гарненькій маленький букетик, я таким привітала маму, двокольорові біло-червоні тюльпани.
От теж не розумію отого гігантизму в букетах. Всі блогери один поперед одним хизуються в кого більше.
Це як раніше все золото на себе чіпляли і хвалилися, так і з цими квітами
Сундучок с каникулами• 09 марта в 22:34
Ответ длясладкий_ноябрь
Це все через нехватку грошей.
Квіти це предмет розкоші, ну звісно, якщо ми говоримо про хороший букеь, а не 3 тюльпани.
Це в Україні квіти предмет розкоші, нажаль. В Німеччині це недорого
сладкий_ноябрь• 09 марта в 22:36
Ответ дляСундучок с каникулами
Ну то залежить від букета.
В польщі наприклад класний букет буде коштувати 250-500 злотих
Я обожнюю тюльпани, то букет з 50 квітів обійдеться в 200 злотих +
Сундучок с каникулами• 09 марта в 22:37
Ответ дляВесёлая морковка
Вам дарують квіти зі спільного бюджету ? Як на мене це діч …. Мій чоловік ніколи такого не робить , всі подарунки це його бюджет
А якщо в нас спільний бюджет вже 22 роки? Ясно що з спільного бюджету, і тому до війни мені завжди було шкода цих грошей, просила не купляти.
Гарнюнька• 09 марта в 22:42
Ответ дляВесёлая морковка
Нове авто, ресторан і пару тисяч на 8 березня?
Не смішіть
У вас шось дебет з кредитом не сходиться
Чоловік такі дешманські подарунки дарує? Навіть не подарунки, ні - впадло було обирати, то 2 штуки кинув на карту? Умора))))
Бахатії))))
Рожайтретьего• 09 марта в 23:02
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Жалко их, вянут. И деньги вникуда
это умение (неумение ) ценить жить в моменте. Да, вот эти три -четыре дня вы можете любоваться ими, они приносят вам радость (мне приносят ). То же можно сказать и про отпуск (можно не ехать никуда, а отложить эти деньги ), про поход в кино (дома посмотреть дешевле). Ясно, что когда средства ограничены, то не до цветов и т.д. Но вот эти все мелкие радости жизни , они и делают нашу жизнь светлее.
автор Весёлая морковка • 10 марта в 06:49
Ответ дляСундучок с каникулами
Так , я коли там жила , постійно в супермаркеті купували ті тюльпани , за копійки … тільки встигала змінювати в вазі . В Україні ціни на квіти просто дратують …
автор Весёлая морковка • 10 марта в 06:50
Ответ дляГарнюнька
Не смішіть
Бахатії))))
Вміємо заробляти і рахувати гроші , шикарні букети то для бідних 🤣
автор Весёлая морковка • 10 марта в 06:53
Ответ дляРожайтретьего
Отпуск то святе для мене і ніколи не жалкую гроші на це . Краще пару тисяч відкладу на відпустку ніж на шикарний віник . Обожнюю подорожі і ніколи не шкодую на них гроші . Подорожували ми до війни часто , а зараз нажаль я вимушена це робити сама … тому пару тисяч на букет не хочу , хочу пару тисяч доскласти на відпустку , або на ресторан . Можу дзвонити і те і те , але не хочу .
ГейТуда• 10 марта в 07:02
Ответ дляМама Никитки-2
Не міряйте всіх по собі. Я в принципі не сприймаю гроші на подарунок від чоловіка. Це така байдужість і відсутність любові зі сторони чоловіка. Чіткий показник, шо чоловік геть нічого не знає про дружину, не цікавиться і не збирається.
Мне муж за 27 лет 1 раз подарил деньги, а не подарок - я прямо с ними в руке и расплакалась, больше он такого не делал