Весёлая морковка• 09 марта 2025

Не люблю квіти на 8 березня

Дівчата ще є такі ? Ну не хочу я ті тюльпани по 65 грн штука , бо три це мало , а якщо охапка і щоб було гарно це мінімум 1500-2000 тисячі. Прошу завжди чоловіка подарувати грошима. Так він і робить . Вчора дав 3000 тис , я ще раз наголосила , щоб квіти не купував , а т потім дивилась в інсті на всіх дівчат з тими квітами і думала , що зі мною не так . А ви як відноситесь до квітів на 8 березня ?
Результат:
вже голосів: 376
213 (56.65%) люблю квіти на 8 березня
163 (43.35%) краще грошима
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляА я кумедна
а у вас разный бюджет?? Шикарные отношения. Для меня лично дичь - именно это.
Для вас дів бо ви звичайна домогосподарка і не вмієте заробити гроші . А я заробляю і чоловік теж , тому і бюджети нам нема змісту поєднувати , от і весь секретик мадам
Я такая - жду трамвая• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Я з вами повністю погоджуюсь , в. Еге теж прекрасний двір , там квіти . Зрізаних по шаленим цінам на 2-3 дні не розумію .

А чогось тут зібрались злі тьотки і обзивають таких як ми бідними 🤣
Так вы ж типа в другие дни по такой же цене букеты получаете.
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Девочки те что пишут, не любите цветы, т.к. денег нет, не допускаете мысли что просто можно не любить цветы?
Все мы разные. Я вот не понимаю, как можно не любить шоколад, котов, белое золото, но допускаю что таких много)
Та ні вони не допускають , одразу таких тут цнічтожають , оцінюють як бідних , тих хто вдягається з секонд а і бреше . Жінки ви чого такі злі ? Якщо вам дарували вчора шикарні букети , ви повинні бути добрими , світлими , ніжними . От мені не дарували і я не зла 😂🤭
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляТріль!
Терпіти не можу.
І живі ялинки на НР теж.
Я теж ніколи не купую живі ялинки , виключно штучну , все інше не сприймаю . Я жлобиха ?))
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляКурочка
Прикольно в країні, де середня з/п 300$, викаблучуватися, що майже 100$ — усього-навсього гроші на букет. Покажіть, де живуть ті мільйони порадницьких мільярдерш, що їм третина середньої з/п в країні — пшик, котрий спокійно можна витратити на віник?
Шановна , не вірте їм … це все понти .. моя середня зп в рази більша , але гроші рахувати я вмію .
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляЯрослав Ильченко
Все ок. Моя дівчина також не любить квіти. Тож майже на всі свята дарую їй гроші. Або купую щось конкретне, що вона просить. І всі задоволені.
Ой зараз на вас нападуть що ви жлоб … а ви нормальний як і мій чоловік , на наступне свято знов не хочу квітів , хочу квіти просто іноді без свята і не важливо які , вазон , букет , польові чи ще якісь . Взагалі не важливо , головне увага , неочікувано і з любовʼю ❤️
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляКурочка
Авторко, вас у цій клоаці мудоаженствєнасті не зрозуміють. Обов´язково тре повний парад, вечірній макіяж, 100500 парфумів, сумку Біркін, 10 пар взуття від Баленсіага, манік, педік, і запам´ятайте: якщо ви не любите варити борщ, не хочете віник на 8 березня і не пісяєте кров´ю, коли бачите немовля, — ви не жінка!
Ага , я з ранку зробила тему , спочатку чекала на якусь адекватність , але зрозуміла , що не дочекаюсь . Ось зайшла вже ввечері , а тут таке начиталась … сподіваюсь тут чоловіків нема , школа навіть щоб вони бачили цей срач жінок які ненавидять одна одну за те , що хтось не лютить квіти на 8 березня
Гопница-Советчица• 09 марта 2025
Ответ дляШвабристка
А я люблю. Хоча цього року також просила не купувати.
Красиво))
А как у вас так вышло что в бокала там голубое а там розовое?
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляБабульція
И вам тоже подарил цветы?
Ага , стоять собі в вазі на балконі , ну і все , толку нема , радості від них теж , шкода його витрачених грошей .
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
То что не сфотографировано и не выложено в сеть - того и не существует.

Это как же как тренировки в спортзале
Тут стільки змій , боюсь червивого глазу 😂
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я ржу з тих квадратних номерів😂
Ну то квадратні це ж і є американський биток з пробігом 300 тис . Я теж з цього ржу 😂
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Я так розумію, що ви любите лиш ті квіти які він літом нарве безкоштовно, бо ваш пост саме про те, що вам шкода грошей на квіти, сумніваюсь, що вам чоловік уже купляв тюльпани без нагоди в цьому році
Купляв , місяць тому , гляньте я не шучу .
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляМама Никитки-2
А на день народження ви квіти любите? Це ж така ж обязаловка як і на 8 березня.
На день народження люблю 1 букет , гостей прошу теж не дарувати квіти . Бо день народження влітку , довго не стоять від жари одразу вянуть
Love_Love_Love_• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Вибачте, ви не розумна? В Америці у всіх машин квадратні номера.
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляМама Никитки-2
О, так вам з цього і потрібно було починати. Що в сім’ї не вистачає грошей і потрібно обирати. Тоді б вас більшість бі підтримала. А так…. Смішно.
То більшість тут багатійки чи бідні , ніяк не зрозумію 🫣
Бабульція• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Это букет за 3000?)
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляБабульція
Это букет за 3000?)
Саме цей за 2000 тис
Бабульція• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Саме цей за 2000 тис
Вам нравится?
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ага і в Україні , ті що тонуть в Америці теж з квадратними , ой насмішили ви мене дешевим битком з кульками 😂😂😂
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Ответ дляБабульція
Вам нравится?
Ні звісно , але ж подарував ну нехай буде , забувала воду змінити , заявляли швидко . Краще б 2 тис дав налічкою
Love_Love_Love_• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Жіночко, заспокойтесь. Я живу в США
Чи ви думаєте мені аукціон надув кульки і привіз машину під хату?
автор Весёлая морковка • 09 марта 2025
Всім дякую , адекватним особливо , окремо багатим і незалежним і залежним і різним . Насміялась від душі , гарна тема вийшла .
Швабристка• 09 марта 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Красиво))
Це скло різних відтінків.
ИграйМойГормон• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Хочу зрозуміти , як відносяться інші жінки до букетів до 8 березня і чи отримують вони їх раз на рік , чи як я без повода ))
Получаю цветы и без повода и на праздники. Вчера муж подарил красивый букет, у меня ещё даже остался букетик от 14 февраля, я очень люблю цветы, и по поводу и без.
Машину из салона мы купить правда не можем, думаю, если бы были такие деньги, то ждала бы от мужа не меньше чем 101 розу) духи, сумочки, и прочее и так покупается по надобности. В день весны больше всего я жду цветов утром. Так же мне приятно что муж и папа дарят цветы и моей дочери, своей внучке. Муж сказал что при любом достатке, даже когда денег было не особо его папа дарил маме цветы. Хоть бы сколько они не стоили. И так же его папа и мне дарит цветы 8 марта. А у него уже очень много кому дарить, 3 внучки, 2 невестки, жена, моя мама и моя бабушка. Сижу сейчас, любуюсь.
Гопница-Советчица• 09 марта 2025
Ответ дляШвабристка
Це скло різних відтінків.
Ааа, даже не додумалась
Необычные бокалы))
Бабульція• 09 марта 2025
Ответ дляВесёлая морковка
За 2000 можно и нормальный букет купить, а не то втюхают продавцы
ReintTycha• 09 марта 2025
Люблю.
Хоч одного підсніжника.
Це свято квітів.
Тому, сама купую собі
Швабристка• 09 марта 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Ааа, даже не додумалась
Необычные бокалы))
Так, дійсно дуже цікаві. Я їх люблю. Ще й від мами подарунок
Синди Кроуфорд• 09 марта 2025
Не люблю і не хочу квітів взагалі ніколи, на жодне свято. Не розумію який сенс в подарунку на пару днів, для чого це?! Може зі мною щось не так, але мені це емоцій не приносить.
tettiana• 09 марта 2025
я їх навіть трошки боюся... дома багато орхідей, і інших рослин. Я бояся з букетом занести шкідників....